Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda lányként hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lányként hogy szerezzek pasit?

Figyelt kérdés
olyat, aki szeret és nem csal meg és nem vágyik egy bombázóra?
2013. máj. 22. 18:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Megnéznélek!

F.

2013. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Nincs ronda nő, csak szegény és ez rohadtul igaz. Itt a nyár, menj el diákmunkára: a keresetedből kezdj el szépen öltözni (szoknya, magas sarkú) menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, csináltasd meg a körmeidet, vegyél pár jó minőségű alap sminkcuccot. Hidd el, nincs az a ronda nő, akiből ne lehetne jó nőt csinálni egy kisebb optikai tuninggal.
2013. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetsz csúnya minden lány szép küldesz egy képet??
2013. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
En szívesen beszélgetnék veled:).Es kérdeznék is valamit tőled.Szerintem olyan pasi vagyok belsőre akit te keresel.
2013. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
mit kérdeznél?
2013. júl. 4. 14:52
 36/41 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben! /f
2013. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Írj privit nekem,csak akkor kérdem :)
2013. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Igazán megmutathatnád magad. 90%-ban az itteni, hasonló felfogású lányok a legszebbek :)
2013. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
akkor én vagyok a kivétel hehe
2013. júl. 4. 14:57
 40/41 anonim ***** válasza:

olyat, aki szeret és nem csal meg és nem vágyik egy bombázóra---En ilyen vagyok.De mar nem ismerkedem.Minden lány átvert még eddig:csúnya is meg szép is.Es az eddigi lány ismerőseim,Nem akartak meg ismerni,inkább dobtak mert volt egy aprócska gond(Ami pedig nem leküzdhetetlen lett volna)...Hagyjuk :S

Egy szó mint 100 nem csak én vagyok ilyen gondolkozású.Te is meg találod a párod :)

2013. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!