Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda lányként hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lányként hogy szerezzek pasit?

Figyelt kérdés
olyat, aki szeret és nem csal meg és nem vágyik egy bombázóra?
2013. máj. 22. 18:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Eddz, és faragj magadból bombázót.
2013. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint nincs...:/

29 F

2013. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

jaj, bocs.

nem Budapesten élek.

2013. máj. 22. 19:39
 24/41 anonim ***** válasza:
Én ronda pasiként vagyok hasonló helyzetben. Ha gondolod ismerkedhetnénk.
2013. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ácsi! Mit takar a "ronda"?

Egyébként a belsővel :)

2013. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet, mert nem hiszem,hogy ronda vagy, sok csaj azt hiszi magáról,hogy ronda, pedig messze vannak a rondaságtól.
2013. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
Ne vadássz jó pasira hanem elégedj meg egy rondával.Egyébként sok trükkel lehet a rondaságot kasirozni,szexi cuccok,igényes make up stb.Legjobb ha olyas valakihez fordulsz aki szerinted jól néz ki és segitene a személyiségednek megfelelő optimális megjelenés kialakításában.
2013. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Én is rondának tartottam magam mindig. Egyszer beültem a fodrászhoz, elkezdtem sportolni, karcsúsodtam, a fenekem feszesedett, a körmömet lekezdtem festeni, barátnőm segített néhány festési sémát megtanítani nekem. Néha még kontaktlencsét is hordtam, hordok. Néhány apró dolog is elég, h azt lásd vissza a tükörből, amit akarsz. DE a legfontosabb, h az agyadba rakj rendet, mert amíg nem tudsz,m a tükör is mást mutat. Mikor nekem sikerült ez, lett barátom is. Nagyon boldog vagyok vele és nagyon szeretem Őt.
2013. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Mégis mit takar az, hogy ronda?
2013. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, nem is vagy ronda :D
2013. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!