Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már ettől is tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már ettől is tartani kell? Lenyúlták a párunkat bármikor?

Figyelt kérdés

Volt egy ismerkedős kérdés,hogy normális lányok általában foglaltak.

Erre többen írták,hogy nyugodtan nyomulj rá.Hiába normális ha jobb vagy a pasijánál akkor téged választ.

Meg őt is el lehet hódítani.

Csak szerintem felháborító?!Oké ha hűséges veled marad.De akkor is ott fog motoszkálni a fejében valami.Mert a srác elindít egy lavinát.Főleg érzelmek terén.

Ez az új módi?Lenyúljuk más pasiját/nőjét ha nekünk tetszik.Ma már miért olyan kevés embernek van normális etikett tudása?


2013. máj. 20. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy lenyúlják? Könyörgöm, az emberek párja nem a tulajdona, amit le lehet lopni... -.-


Adott helyzet: vagyok én, van párom, bepróbálkozik egy pasi.

1. ha jó a kapcsolatom, eszembe sem jut, hogy ebből legyen valami, pár mondattal lekoptatom.

2. ha rossz a kapcsolatom, akkor lehet, hogy kedvesebb vagyok vele, de akkor sem viselkedek vele úgy, hogy fölszedhet. Max. megadom a számom, hogy találkozzunk még, majd otthon elgondolkozom azon, mit várok a jelenlegi kapcsolatomtól.


Nincs harmadik eset, amikor akaratom ellenére ellop, lenyúl valaki. :D Ha valakit el lehet csábítani, az maga is keresi azt a helyzetet, biztatja a másik felet. Jó kapcsolatból nem lehet senkit akarata ellenére kiszakítani. Ahogy szokták mondani: a harmadik fél megjelenése nem ok, hanem következmény.

2013. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hahó, itt azzokkal van a baj, akik simán bepróbálkoznak egy kapcsolatban lévő lánynál/fiúnál!

Ilyenkor el kéne gondolkozni: ha te ilyen könnyen el tudtad csábítani a lányt, vajon mellőled is ilyen könnyen elveheti egy helyesebb, egy nálad jobb fiú/lány?

2013. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jó az te vagy.Az ember mindig hibázik.

Valóban a lenyúlják nem a legjobb szó erre.Inkább az elszeretik

2013. máj. 20. 14:33
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha van párom, eleve nem érdekel egyetlen más pasi sem.

Én ugyanis csak olyan pasival vagyok képes járni, akibe fülig szerelmes vagyok.

Ha nem szeretem, ilyen langyos kakában nem ücsörgök, hogy "majd lesz jobb, addig megelégszem veled". nekem ez nem megy.

viszont hónapokig is ismerkedek egy-egy pasival haveri szinten és csak úgy tud kialakulni valami.

ha bepróbálkozna más, rövid úton elküldeném.

az sincs, hogy haverkodni próbál miközben pasim van, ugyanis ha van pasim, más hímneműekre nincs időm, max. úgy ha a pasim is velem jön. szóval esélye nincs a másiknak próbálkozni közben ;)

mivel sz@r kapcsolatom nincs.

2013. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 The Other ***** válasza:

Figyelj, ha lopókocsik is léteznek, akkor lopótökök is (na jó, ez gyenge poén volt)...


Amúgy nem is olyan régen én is tettem fel egy kérdést ebben a témában A MÁSIK szemszögből, ha érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz, hogy lehet h se motoszkálás, sem pedig semmiféle lavina nem lesz?

ilyen eshetőség is van :)

2013. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De legjobban az zavar,hogy bepróbálkoznak tudván,hogy van pasija/barátnője
2013. máj. 20. 15:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem lenyúlta egy csávó a barátnömet tavaly úgy hogy utána jó véresre vert ráadásul csinált aról képeket mikor meztelenül szeretkeztek a saját szememel látam gondoljátok el mit éreztem akkor.mijen fájdalom volt azt látni hogy akibe halálosan szerelmes vagyok meztelenül közüsöl egy pasival aki a legnagyobb ellenségem.
2013. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!