Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, a pasim anyukája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, a pasim anyukája előtt lebuktam a spanglival! Mi legyen?

Figyelt kérdés
elment a barátom a haverjaihoz,gondoltam,addig elszívok egy spanglit (szoktunk szívni). Az anyukájával nagyon-nagyon jó a kapcsolatom,a lányaként kezel,és tudja,hogy 'cigizünk',nem zavarja,de még konkrétan nem látta. Most mikor teljesen készen vagyok,10 perce bejött,és megkérdezte hogy vagyok (egész nap fájt a fejem). csigadarabok az asztalon,zöld kint,papír az ágyban. hát,elég egyértelmű volt és láttam is rajta,ahogy azt is,tudja,most betéptem. Egy szót sem szólt,mosolygott,megölelt,és jó éjszakát kívánt. Szerintetek kéne erről beszélni vagy tegyek úgy,mintha nem történt volna semmi? köszönöm a hasznos válaszaitokat

#ciki #spangli #tekken 6 közben
2013. máj. 18. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen durva sztorik:D Még jobban jártál mint a haverom:D
2013. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
nem értem mi a gond.csak dicsekedni akartál vagy mi?
2013. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legalább kínáltad volna meg...
2013. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehogy dicsekedni,komolyan nem tudom,hogy érdemes-e szóba hozni,vagy kellene-e egyátalán. de lehet,hogy csak rajta vagyok és túldimenzionálom a kérdést
2013. máj. 18. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy szoktatok szívni, akkor hol a probléma? Örülj neki, hogy ilyen jó fej és felfogja, hogy ettől még nem lesztek lecsúszott herkások vagy sokkal jobb, mintha hullarészegen fetrengenétek a saját rókátokban ^^
2013. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem hozza Ő fel a témát, hagyd
2013. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viki te vagy az? :D

tegyél úgy mintha nem történt volna semmi, a mutti jól lereagálta

2013. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rita mondtam,hogy nélkülem ne!
2013. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"tekken 6 közben" x'D
2013. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igy 6év után milett?

Tépsz még?

Beszéltetek róla?

2019. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!