Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nagyon szeretem meg minden de nagyon féltékeny rám ahányszor elmegyek a modelsuliba vagy fotózásra és egyszem amikor hazamentem és lefeküdtünk azt mondta hogy mással voltam elötte pedig ez nem igaz. Mit tegyek a fétékenységirohamok ellen?

Figyelt kérdés
Lány/19
2009. okt. 2. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
akkor meg is pofozott.... de nem szeretnék vele szakítani mert nagyon szeretem meg a sex is jó vele csak ez nagyon rosz hogy nem hisz nekem
2009. okt. 2. 16:17
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ha továbbra is igy viselkedik veled, majd találsz egy olyan pasit aki megbizik benned és a tenyerén hordoz.

L/22

2009. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha nemszeretnél vele szakítani, akkor mást sajnos nemtehetsz, minthogy tűröd.

az ilyen pasik, mint amilyen a barátod, sosem fogják megérteni, hogy ne legyenek féltékenyek, és mindig bennüklesz az h mással voltál, és előbbutóbb nemcsak 1 pofont fogsz kapni, hanem 2-t, 3-at, 4et, 5öt.

2009. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azokról a pasikról, akik képesek megütni egy nőt, csak egy valamit lehet elmondani: gyáva férgek. Ha ezt tűröd, akkor úgy kell neked. Bocs a nyers megfogalmazásért, de rá fogsz majd jönni ha idősebb leszel, hogy egy férfinak nem szabad megütnie egy nőt, hacsak nem tesz valami nagyon nagyon olyan dolgot, amiért megérdemelné. És még akkor sem biztos hogy szabadna... Vannak olyan nők, akik olyanok, hogy megérdemlik hogy üssék őket, de te nem hiszem, hogy ezek közé tartozol. És attól, hogy jó a szex, nem kell elviselned egy olyan pasit, aki megalázott. Mert ezzel igenis megalázott, lásd be te is. 19 évesen úgy gondolom ilyen dolgokat már kellene tudnod mérlegelni, és kezelni. Mielőbb hagyd ott, mert nem ez volt az utolsó pofon amit kaptál tőle, ez biztos. Ne legyen igazam azt kívánom, de mondd el neki amit érzel, beszéljétek meg, és akkor TALÁN hallgat rád, ha érzi, hogy elveszthet emiatt. Azért remélem bocsánatot kért a pofon után...
2009. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elég komoly önbizalomhiánya van a csókának, ebből még lesznek problémák. nem hinném, hogy meg tudod változtatni.
2009. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg elvinni őt a fotózásokra... lehet, hogy szétunja majd a fejét, de legalább ő is megbizonyosodik arról, hogy nem bújsz más ágyába, csak a(z) övébe/tietekbe
2009. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha megpofozott szerintem nincs miről beszélni...
2009. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Leültünk beszélni és azt mondta hogy megpróbálja türtöztetni magát és sok-sok elnézést kért a pofonért... úgy tünik rendbe jöhetnek a dolgok de azért félek belegondolni hogy mi lenne ha calóban megcsalnám akkor már nem élnék??!!!
2009. okt. 2. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Tipikus f.sz, Te meg túl ostoba és erélytelen vagy, ha eltűröd, hogy igazságtalanul felpofozzanak.


Ha Neked ez így jó, nyugodtan maradj vele, csak megemlíteném azt az amerikai lányt, akire (16-17 éves volt) folyamatosan féltékeny volt, a kb. egykorú barátja, majd a lány négy darabban végezte egy dobozban. Minden jót!

2009. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen tetves f×rgekenek akik megalázák a barátnjuket meg ösze vissza féltékenykednek mindig tök jö barátnőjuk van bezeg aki normális azt meg ott hagyák eszembe se jutott soha megpofizni egy lányt se 20/f
2009. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!