Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom félreismert. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom félreismert. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Abból jöttem rá, hogy kevés érzelmet táplál felém. Azt hiszi, hogy a bunkó/rossz fiúkra bukok és próbál ő is ilyen lenni. Lehet hogy van ok rá, mivel egy buliban ismerkedtünk össze, ahol a közös barátinkkal buliztunk. Onnantól már rögtön találkoztunk és rá pár hétre együtt voltunk. Sok a közös bennünk, nagyon szeretem, de azt hiszi nem vagy érzelmes avagy én nem szeretem az érzelmes pasikat. Tudniillik hogy megtudta a közös barátunktól, hogy az előző pasim rettenetes bunkó/paraszt volt velem, én mégis nagyon szerettem őt. Sok fiú barátom van. Ez mind olyan indok ami erre utalhat. Tehát arra gondolok, hogyan juthatnék el vele kicsit érzelmesebb/lelkisebb szintre? Képes volt megkérdezni valamelyik nap, hogy most leakarsz koppintani? Mondom, ezt most komolyan kérdezed?-ledöbbenten. Azt mondta, IGEN vagy NEM? És nekem ez elég rideg, ha így kezeli a kapcsolatunkat, hogy lekoppintom..Nekem ennél sokkal de sokkal többet jelent, amit ekkor elmondtam neki, de nem változtatott a helyzeten..
2012. febr. 19. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem ülsz le vele és beszéled meg?
2012. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond neki: "örülök, hogy nem vagy akkora paraszt, mint az előző barátom, sokkal jobb, amikor valaki olyan figyelmes, mint Te"
2012. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyannal,aki kevés érzelmet táplál irántad?
2012. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háborodj fel, amikor bunkózik.
2012. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!