Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ellen mit lehet tenni?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit lehet tenni?! Lehet egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és totál kiábrándultam a pasikból! Egyszer voltam úgy igazából szerelmes, de már az is ezer éve volt (természetesen megszívtam a végén). Úgy érzem, hogy egyszerűen nekem soha nem lesz komoly kapcsolatom, de valahogy nem is akarok! Ha arra gondolok, hogy párkapcsolat akkor a következő dolgok jutnak eszembe: folyamatos ömlengés, ellenőrizgetés, hogy a másik mindig megmondja kivel mit mikor hogyan, állandó "rinyálás", szabadság elvesztése. De már kezdek aggódni, mert azért örökké nem maradhatok egyedül, én is szeretnék családot! De valahogy nem visz rá a lélek, hogy ezeket a dolgokat elviseljem... Túlságosan szabad szellemű vagyok vagy nem tudom... Szerintetek ez meg fog változni idővel vagy én már mindig ilyen maradok?:)
2012. febr. 21. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elviselnéd, ha a párod is ugyanilyen lenne?
2012. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, szerintem el! sőt igazán csak olyanba tudnék beleszeretni szerintem. de nem hiszem, hogy egy férfi képes lenne ezt elviselni!
2012. febr. 21. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele.Teljes mértékben ugyanígy .../F :)
2012. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hmm... és szerinted ez meg fog változni? vagy Te nem is akarod, hogy megváltozzon?
2012. febr. 21. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem is kell erőltetni a dolgot. A szerelem úgyis váratlanul fog érinteni, nem is számítasz rá. Akkor majd megváltozik a gondolkodásod. :)
2012. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

figy, amiket felsoroltál, abból egy jó kapcsolatba egyik se illik

egyszerűen nem volt még igazán jó kapcsolatod

ismerkedni kell, és aztán majd csak találsz valakit akivel jó

nekem irtózatos szerencsém volt, mert rögtön első kapcsolatom nagyon jó lett, és semmi féltékenykedés, uralkodás, szabadságvesztés nincs egyik oldalról se, sőt veszekedés se, pedig már több mint egy éve tart

de viszont nekem 20 éves koromig nem is volt kapcsolatom

szal mindenkinek van valami, de ne add fel, lesz majd egyszer egy olyan, aki tökéletes neked :)

2012. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálam detto. csak én 25 vagyok.most pár évig tuti egyedül akarok lenni.nekem nyüg az egész kapcsolati céco...gyereket sem akarok és igen, szintén szabadságvágyam van és rengeteg hobbim amiben utálom ha gátolnak,hogy foglalkozzak inkább vele.én leginkább egy jobaráttal tudnék együtt élni akivel nem vagyunk együtt és egyikünk sem akar kapcsolatot, családot. a barátság amugyis hosszantarto...nincs annyi elvárás...
2012. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért állsz így ehhez a témához, mert kiábrándító a tapasztalatod, meg amit látsz a fiatalok között. A kollégista lány lerészegedik a buliban, amíg a barátja dolgozik, "összeütközik" egy másik sráccal, a másik kapcsolatban a srác lájkolgatja más csajok mindenféle ribancos képeit, flörtöl másokkal, nincs meg a bizalom, és labilisak az érzelmek...Meg felületesek a kapcsolatok sok esetben sajnos.

Én csak egy valamire hívnám fel a figyelmedet. Megismertem a páromat másfél éve. Már első találkozáskor lerítt róla, hogy megbízható, rendes fiú. Alig jár fel közösségi oldalakra, csak annyi,hogy ha valaki megjelöli, azt visszajelöli, meg megnézi a vicces videókat. Munka meg tanulás után az idejét velem tölti, bemutatott a családjának is.

Nem hiszem, hogy ő az egyetlen a Földön, aki ilyen....

20/l

2012. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:) utolsó igen, igazad lehet... de nem biztos sajnos, hogy egy ilyen fiú engem választana ránézésre. én pont ilyen bulizós, nagyszájú lány vagyok, akiről mindenki azt hiszi, hogy r--nc így ránézésre. pedig ez nem így van, sose csaltam meg senkit meg nem stílusom az egy éjszakás kaland se... szóval a lényeg, hogy szerintem ezt megszívtam! :D
2012. febr. 21. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Úristen!

Ha most azt hinném, hogy skizofrén vagyok, biztos azt gondolnám, hogy ezt én írtam magamnak.:)

Nem akarsz priviben beszélgetni? (szintén 24 éves lány ugyanezekkel a problémákkal)

2012. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!