Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni féltékenység ellen? :/

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit már túlreagálom a dolgot... De a barátomnak egy csomó lány barátja van... És mostanába egyre több olyan képet látok hogy valamelyiket ölelgeti meg ilyenek... Meg mesélt már olyanokat hogy még előttem majdnem összejött az egyikkel de inkább barátok maradtak...most nem tudom ezt is miért kellett elmesélni... Nekem is sok fiú barátom van de én nem csinálok ilyeneket...:|

Nem hisztizek vagy ilyesmi... Csendben lenyelem a dolgokat.. De már kezd elég rosszul esni..:(


2011. dec. 31. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez úgy megy, hogy vagy bízol benne vagy nem. Kérd meg, hogy ne csináljon ilyeneket. Azon ne aggódj, hogy megcsal-e. Ha megteszi, akkor viszont szemrebbenés nélkül tedd ki.
2011. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szedjél féltékenység elleni tablettát.
2011. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat!
2011. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet: bizalom
2011. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bízok benne de ettől függetlenül rosszul esik amit csinál:/
2011. dec. 31. 11:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked lesz vagy van önbizalmad a másik még simán megcsal(hat).
2011. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja meg azt kihagytam hogy az elején nagyon sokat mondta hogy szeret mostanába meg már alig-alig ://
2011. dec. 31. 11:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor se teljesen bizol meg benne, mert ha teljesen megbíznál benne akkor nem lennél féltékeny. Tapasztalat úgy hogy nem bújsz ki ez ebből.
2011. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy nem 100%osan... Mert hallottam hogy előttem olyan volt hogy 2 hét után dobta a baratnőit... Most velem más a helyzet... De félek hogy egyszer csak megun vagy ilyesmi...:/
2011. dec. 31. 11:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy ott van az a bizonytalanság. Ott kell kezdened valamit, hogy megbízz benne. Ha dobni fog akkor dobni fog így is úgy is, de próbálj meg benne megbízni. Még együtt vagytok és ezen járjon az eszed. Ne azon, hogy mikor fog dobni.
2011. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!