Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez féltékenység?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez féltékenység? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párotok kiírja az egyik közösségi oldalon az üzenőfalára egy énekesnő nevét 3x, mire te annyit írsz alá kommentként, hogy én mikor kapok ilyet?

Szerintetek féltékeny voltam?

Párom szerint igen, és azt mondta, hogy majd akkor beszélünk, ha nem leszek az énekesnőre féltékeny!


2011. dec. 18. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez féltékenységnek számít az én szememben.21L
2011. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahha! És akkor elmondanád, hogy miért az?
2011. dec. 18. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég hisztis csaj lehetsz...:S
2011. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

drága nem a kérdésre válaszoltál!


Nem értem, hogy miért vagyok hisztis..

Én vagyok a menyasszonya és mégis nekem soha nem ír ki semmit, soha nem küld egy zenét egy idézetet, az ex csajának legalább havonta egyszer megteszi.

Ő most dolgozik ezért nem lakunk együtt, ezért is esik rosszul, hogy semmi kedvességet nem kapok tőle.

A másik meg, hogy ha én hisztis vagyok, akkor az mi már, hogy nem beszélünk addig ameddig féltékeny vagyok arra az énekesnőre akit soha nem kaphatna meg?

2011. dec. 18. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ezt az ex csajos dolgot miért nem említetted?:S

Így már teljesen megértelek...Szerintem beszélj a pároddal és mond el neki,hogy nem akarod korlátozni,de ez nagyon rosszul esik neked.:S

2011. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En meg a helyedben léptetném, ezt komolyan mondom neked. Ha neked semmilyen kedvességet nem mutat, masoknak viszont igen, akkor itt nagyon nincs rendben valami!
2011. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!