Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom zavarja, hogy nem igazán okosabb nálam?

Figyelt kérdés

Neki eddig inkább butuska barátnői voltak, meg amúgy is tipikus "apa okos, anya szép" családban nőtt fel.


Én viszont nem vagyok buta. Ez számtalanszor bebizonyosodik, mégsem képes elfogadni. Elismeri, ha igazam van, de mégis sokszor úgy viselkedik velem, mint egy butuska nővel, például nem mond el valamit, mert "úgysem értenéd", aztán csodálkozik, hogy mégis értem. Vagy nem kér tanácsot, de amikor észreveszem, hogy szüksége van rá, és mondom hogy így vagy úgy jobb lenne valaki, mindig meglepődik, ha tényleg.

Nemrégiben csináltunk iq tesztet, egy pont eltérés jött ki. Nem együtt csináltuk, de talán két hét eltéréssel. Amikor mondtam neki, az volt a reakciója, hogy "biztos jó volt az a teszt, amit írtál?"


Tudom, nem létfontosságú kérdés, de borzasztóan zavar, hogy ha a fejem tetejére állok, akkor is a butuska nőt fogja látni bennem - egyszerűen mert azt AKARJA látni. Mit lehet az ilyen emberrel kezdeni? Valakinek van a fejenállásnál jobb ötlete?


2013. máj. 17. 11:51
 1/10 Buborék Fejü ***** válasza:
39%
Fogd fel kedves bóknak :). Beszélj vele több olyan dologrol, a mihez jobban ért (pasis dolgokrol, autók, technikai témák).
2013. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Buborék Fejü ***** válasza:
Fogd fel kedves bóknak :).
2013. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha ide beírod ezt a kérdést ilyen körítéssel, akkor jól ismer a párod
2013. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De mi ezen a kedves bók? :O

Beszélgetek vele pasis témákról, de inkább zavarja, ha valamit tudok. Sokszor megkérem, hogy magyarázzon el ezt vagy azt, azt szereti, de mindig rácsodálkozik,ha hamar megértem.

2013. máj. 17. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég butuska vagy azok alapján amit írtál. Ha te ezzel a partnerrel akarod leélni az életedet, tisztában kellene lenned, hogy mi vár rád. Nincs annál borzasztóbb, mint egy buta ember mellett élni. És aki ilyen formában akarja bebizonyítani egy buta embernek, hogy ő is okos, az nagyon buta. Mire számítasz? Be fogja látni? Hogyan fogod megélni a buta döntéseit, cselekedeteit? Nem is ragozom tovább, mert csak felborzolja a kedélyemet.
2013. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg okos csaj lehetsz, mert azok szeretik az ilyen nagyképű bunkókat.

Ha vele maradsz, akkor örökké le leszel nézve.

2013. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt már nem lehet kinevelni belőle, hosszútávon vagy neked kéne feladnod magad és állandóan a hülyén játszani, vagy ő fog keresni egy butuska lányt, hogy okosnak érezhesse magát mellette.
2013. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez addig nem gond, amíg nem zavarja, hogy okos vagy. Amit leírtál, abból csak az derül ki, hogy szokatlan számára.
2013. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van jobb ötletem, hagyd ott... Keress egy értelmes pasit, aki nem azt élvezi, ha egy buta nő van mellette. Engem a hideg kiráz tőlük néha. De nem azért írtam, hogy engem keress, mert mellettem meg falnak is mennél, persze más okokból. :D

De vannak még "okos" emberek. :)) Csak jól el vannak bújva. :D

2013. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párszor már nekem is alakult a dolog olyan pasikkal, akiknél tudtam, hogy okosabb vagyok. Engem nagyon zavart, nem tudtam folytatni. Mindig azt éreztem, hogy vagy butábbnak kéne tetetnek magam, hogy minden gördülékenyen menjen, vagy nem, de akkor az meg okoskodásnak tűnik és idegesítő lehet a másik félnek. Engem nagyon zavarna hosszú távon, alapból is szeretem, ha a pasik okosabb nálam, mert akkor tudok tanulni tőle, vagy kölcsönösen tudunk tanulni egymástól.
2013. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!