Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Beleestem abba a hibába, hogy túl hamar váltottam. Mikor szakítottunk a barátommal egy fiú elkezdett közeledni hozzám, egyre többet beszéltünk, megölelt néha. Tudta, hogy tetszik nekem kicsit és folyamatosan azt hajtogatta, hogy várja, hogy együtt legyünk én meg hirtelen fellángolásból írtam neki, hogy én is.. Előző héten találkoztam az exemmel és megint szeretem és csak rá tudok gondolni. A másik srác meg meglepett egy ajándékkal és én teljesen kétségbeestem. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy játszottam vele, mert tényleg tetszik de mást szeretek.. Barátnőim szerint felejtsem az exemet mert tudják, hogy mennyit szomorkodtam miatta és, hogy sokszor megbántott. Annyira rossz ez a helyzet.
2013. máj. 16. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól mondják a barátnőid. Nem véletlenül ex. Adj esélyt a másik fiúnak :)
2013. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, én esélyt is adtam, de azt hiszem hiba volt. Egyszerűen nem tudom elengedni az exem, így én is csak őrlődök, jelenlegi páromnak se jó.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hagyd a francba, egy próbát megér, csak légy nagyon óvatos!

2013. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!