Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kerültem gimnáziumba, tehát 9.-es vagyok, most töltöttem be 1 hónapja a 16-ot, és fiú vagyok.

Arról van szó, hogy van az osztályban egy lány, aki egyre jobban tetszik, kezdek beleszeretni. A lányról azt kell tudni, hogy a többi fiú nem igazán veszi észre, nem is érdekli őket, csendesebb típusú lány. Megkérdeztem a haverjaimat az osztályból, hogy mi a véleményük róla, és ők szépnek se találják meg minden... Hát ja, nekem nem a hangosabb, kirívó lányok jönnek be, pedig nem vagyok egy csendes típusú srác (:D).

A problémám az, hogy nem merek kezdeményezni nála, és ennek egyetlen oka van: hogy az osztálytársam. Ha nem lenne az osztálytársam, simán elhívtam volna randira, sétálni, kajálni, vagy csak úgy elmenni ide-oda. De mivel az osztálytársam, ezért nem merem megtenni ezeket, mert ha mondjuk nem jön össze a dolog, akkor elég kínos lesz a helyzet... Kettőnkre nézve is, és rám nézve is... Amúgy facebookon rá szoktam írni, és jókat beszélgetünk.

Hab a tortán, hogy lehet, hogy jövőre elmegy a suliból.

Nem nagyon bírom ki, hogy nem vagyok vele... viszont mivel az osztálytársam ezért nem tudom mit kéne tenni.

Ja, és nem azért nem merek kezdeményezni, mert ronda vagyok (mert nem hiszem, hogy az lennék, sőt már jöttem be pár csajnak). Tanácstalan vagyok :(, segítsetek légyszíves.

Bocsi a nagy terjedelemért.

16f


2013. máj. 9. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk!...


bár tudok 1-2 jó példát a véletlen lövésekre..de legtöbbször balul sül el a dolog..

2013. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Hab a tortán, hogy lehet, hogy jövőre elmegy a suliból."


Hab a tortán. Hol a probléma akkor?

2013. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ismerem a jó öreg közmondást...:/ de ez így akkor is szar... tényleg nem tudom mit csináljak.
2013. máj. 9. 23:34
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es: negatív értelemben értettem. Hogy "plusz egy negatívum". Bocsi, ha félreérthető voltam.
2013. máj. 9. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodan hívd el valahova, mindjárt év vége, utána meg tudtok találkozni, gondolom maradtok mindketten ugyanabban a városban, így még talán jobb is.
2013. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan hívd el. Intézd úgy, hogy inkább baráti jellegű legyen a találkozó, esetleg először csinálj olyan programot, ahová több embert is elhívsz, köztük a kiszemelt lányt. Ott pedig vele többet beszélgetsz és hagyod, hogy alakuljanak a dolgok maguktól. Ne görcsösen ez a lényeg és akkor nem lesz kínos jelenet. Mert ha eleinte csak haverként találkozol vele, akkor te is puhatolózol, ős is és a végén kiderül, hogy tényleg lehet-e belőle valami. Ha esetleg nem, akkor meg még mindig maradhattok jó ismerősök.
2013. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ha nem költözik más városba, vagy ilyesmi, akkor az a probléma megoldódik, hogy az osztálytársaid, meg hogy kínos lenne, meg mittomén. De gondolom nem így lesz. :s

2013. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem költözik más városba, budapestiek vagyunk :) küszi a válaszokat
2013. máj. 10. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Deee akkor meg...????!!!

HA egy osztályba jártok, az a probléma ,mert ott vannak az oszt társaid. Ha meg nem egy osztályba jártok, azt is valami nagy problémaként adod elő. nemértem :s

2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egy osztályba járunk, csak lehet, hogy jövőre elmegy
2013. máj. 11. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!