Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovasvadasz kérdése:

Mi a véleményetek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kutyát sétáltattam, mikor találkoztam egy lánnyal. Ez a lány, azóta A Lánnyá vállt számomra.


Ismertem már látásból, néha beszélgettünk is, s feltette a kérdést:

"Mi lenne, ha együtt sétáltatnánk?"

Gondolkodás nélkül igent mondtam, mert mindig egyedül sétáltam.

Attól a naptól kezdve minden este eljártunk sétáltatni, mindig ugyanott, ugyanakkor találkoztunk, skype-on minden este írogattunk.

A napok múltak, szerepet kaptam a bajai Saigonban, amire kedvezményes jegyeket is kaptam. Elhívtam hát, mint jóbarátot.

Vonattal mentünk, a kezdés előtt három órával érkeztünk.

A nonverbális kommunikációt akkor már jól ismertem, s unalmamban figyeltem a testbeszédét a vonaton.

A jelek egyértelműek voltak.


Lement az előadás. Ő ott várt engem, éjjel sétáltunk a Sugó partján, vártuk, hogy jöjjenek értünk.


Meleg volt. Rajtam csak egy póló volt, rajta pulcsi, de fázott (!), átöleltem. Így vártunk...


Idő közben megkapta a jogosítványát, elvitt egy kisebb útra, engem, elsőként.


Elmentek nyaralni, reám bízta a kutyáját, kaptam lakáskulcsot.


Meghívott családi ebédre is.


Minden este sétáltunk, még távolról is írtam (300km), hogy kések, tegyük későbbre. Ő ezt örömmel tette.


Edzőtábor volt, mindketten mentünk. Felajánlotta, hogy táncol velem, mivel nekem nem volt táncpartnerem.


Eljött az ősz. A tanítás megkezdődött, ezért már nem tudtunk minden este találkozni, de még rendszeresen összejártunk.


Sítábor. Egész nap együtt síeltünk, esténként pedig feljött a szobámba.


Valaki felnyitotta a szemem, rájöttem, mennyire vak vagyok!

Sajnos az ébredésem nagyon későn volt!


Felmentem a facebook oldalára, elolvastam a posztjait. Attól a héttől kezdve szerelmes posztok jelennek meg az idővonalán, hogy elkezdtünk kutyázni (nincs fiókom, ezért nem láttam eddig).


Néha-néha még manapság is elmegyünk, de nagyon ritkán. Csak köszönünk egymásnak, s néhány szót váltunk.


Azóta fülig szerelmes lettem belé, s szeretném rendbe hozni, új szintre emelni a kapcsolatunkat.


Estéket virrasztottam az ablaka alatt, hátha megpillanthatom még egyszer aznap.


Elhatároztam magam, hogy lépek, írtam egy verset, melyet felolvastam az iskola rádiójába. Azonban nem hallotta, mivel pont akkor abban a szünetben nem volt az iskolában...


A tűz azóta egyre jobban lángol, szerelmem táplálja, s szeretném végre az ő szívét is lángra lobbantani, azonban a szikra hiányzik!


Mit gondoltok? Mit kéne tennem? Szerintetek szerelmes lehet (MÉG) belém? Nem baj a korkülönbség (Ő 17, én 16)? Kérlek, segítsetek, hogy szívem nyugodhasson! Köszönöm!


Bocsi a hosszú szövegért, könyveket tudnék regélni még róla!



2013. máj. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani,egyértelmű hülye voltál,de biztos még szeret ő is,és helyrehozható.Állj elé,csöngess be hozzá,egy szál rózsával,és mondd el mekkora barom voltál,hogy vak voltál,és nem mertél közeledni,féltél az elutasítástól stb.. de nagyon szeretnél vele lenni,és komoly kapcsolatott szeretnél,mert nagyon szereted,és hiányzik,meg hiányzik a séta stb... Aztán majd meglátod mi lesz,mit mond,bár szerintem ugyis rád vár,hogy végre lépjél már.Vigyél neki csokit,vagy valamit amit szeret.Sok sikert!
2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mik azok a szerelmes posztok? összejött mással? vagy ő írta veled kapcsolatban?
2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel, találkozzatok, beszéljetek, csókold meg!
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon édes a történet, szerintem állj elé és meséld el ezt a sulirádiós dolgot, mondd el neki a verset amit nem hallott és hogy sajnálod hogy ilyen vak voltál, többet szeretnél tőle mert nagyon jól érzed magad vele, mindezt mondjuk egy kutyasétáltatásnál ami emlékeztet titeket a boldog együtt töltött pillanatokra
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Még annyit hozzátennék, hogy sajnos egy buliban egy német sráccal csókolózott, pont láttam... Összetörtem, de ráfogtam az illuminált állapotára.


Ilyen posztokat például:

"Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér."

"Semmi sem mélyíti jobban az emlékeket, mint a felejtés utáni vágy."

"Hiszek abban, hogy bizonyos emberek nem véletlen lépnek be az életünkbe."

"Múlton rágódni? Nem fogok. Változtatni? Nem tudok. Tettem amit tettem , nem bánom!!! Vannak és lesznek is hibáim , melyekből tanulok. Ki mit mondd , nem érdekel! Vannak irigyek , ellenségek , szerelmek , barátok. Viszont életem csak egy van , úgy élem , ahogy én akarom!!!"

"Nem az lesz - Igazán rossz mikor neked Nemet, hanem mikor másnak Igent mond."

"Hogy miért esnek az emberek bele ugyanabba a hibába? - Mert él bennük egy baromság, amit REMÉNYnek hívnak."

"Egy idő után megtanulod , hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel és kezded megérteni , hogy a csók nem pecsét , és a bók nem eskü! Hozzászoksz , hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget , a felnőtt méltóságával , nem pedig a gyermek kétségbeesésével , és belejössz , hogy minden terved a mára alapozd , mert a holnap ehhez túl ingatag! És megtanulod , hogy valóban sokat kibírsz. Hogy valóban erős vagy , és értékes."

"Egy illat milliónyi emléket képes felébreszteni."

"Ha állandóan a másik jár az eszedben,

amikor nem vagytok együtt,

az nem futó kapcsolat.

Ha úgy látod őt magad előtt,

mintha veled volna,

az több ennél.

Ha egyedül akarsz maradni, hát jó

De mindketten tudjuk, mit érzünk..."

"Éjszaka a filmek jobban hatnak, a beszélgetések mélyebbek és az sms-ek is sokkal jobban néznek ki."

"Nem az a nagy dolog, hogy közel lenni és szeretni, hanem távol lenni és kitartani!"

"Egy fiú és egy lány lehetnek barátok, de megtörténhet, hogy egymásba esnek. Lehet, hogy csak egy időre, lehet rossz időpontban, lehet túl későn, de lehet, hogy örökre..."

"A kísértés azon az ajtón jön be, amit szándékosan nyitva hagynak."

"Az kényszerít rossz döntésre, ha a fájdalomtól való félelem motivál."

"Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya , amikor melletted ül és tudod,hogy sosem lehet a tiéd"

"Sajnálom, hogy ennyire szeretlek,

És sajnálom, hogy te nem,

Sajnálom, de nem szégyellem,

Hogy tetszettél nekem.

Sajnálom, hogy amikor kérdezted,

Én rögtön azt mondtam: igen!

Sajnálom, hogy én csak én vagyok,

Majdnem az, de csak majdnem.

Én kölcsönadtam játszani,

Te meg elhagytad a szívem,

Sajnálom, de egy kis időre,

Most jobb, ha elteszem.

Sajnálom, hogy ennyire szeretlek,

És sajnálom, hogy te nem, sajnálom.

De leginkább csak neked kéne sajnálnod,

Hogy mindebből nem érezhetsz és érthetsz semmit sem!"


Nagyjából időrendben.

2013. máj. 1. 21:35
 6/8 A kérdező kommentje:

Elhatároztam magam, végre lépek!

Elhívom kutyázni, s egy kávézó felé terelem útjainkat.

A pultossal már mindent lebeszéltem!

2013. máj. 3. 01:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvastam a másik kérdésed is ls én szurkolok nektek!
2013. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam a másik kérdésed is és én szurkolok nektek!
2013. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!