Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene tennem nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem nem akarom elvesziteni mert szeretem de a munkara is nagy szukssegem van?

Figyelt kérdés
a baratom ellenzi,hogy munkaba aljak mert sajnos csak ugy tudnank megoldani,hogy csak hetvegen lassuk egymast es csak mas varosban tudok munkaba vallni mert a kornyeken sajnos nincs,de nem egyezzik bele es szakit ha elmegyek mit tegyek,az a legroszabb h o is sokszor volt mas varosba de en nem hagytam el

2013. máj. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha nem tetszik így a rendszer, akkor tartson el... Ne hagyd már, hogy megszabja, hogy hol dolgozhatsz! Hihetetlen, milyen emberek vannak...
2013. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önző idióta a pasid.Hagyd a francba,nem gondol rád,csak magára.
2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Párod még lehet akármennyi, viszont munkahelyből már nem igen.
2013. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
annyira rossz mert idalyig minden olyan jo volt szerettuk egymast nem ertem mert nem tud megerteni,enis szamtalanszor vartam ra de tudtam,hogy o sem jo szivvel megy mas varosba dolgozni :((
2013. máj. 15. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem nyugodj meg, és adj neki egy kis idöt. Ha szeret tuti nem gondolta komolyan.

Ezt onnan tudom,hogy mi is távkapcsolatban élünk a barátommal, és azt tervezi külföldre kimegy melózni, szóval még távolabb kerülünk egymástól. Dühömbe én is azt mondtam, na itt be is fejezhetjük akkor, mert nem fogom birni.

De nem tudok nélküle élni, és el fogom fogadni ha kimegy...

2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mond neki,hajrá akkor húzz el a h...l f...ára.

Ki ő?

Látszik ráér amúgy,semmi ambíció ilyen egy ,,igazi férfi" szánalmas komolyan mondom.

2013. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!