Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés

köszönöm aki segít és elolvassa.megy a zöld pacsi:)

tegnap barátom kijelentette hogy neki ez nem megy és hogy " nem igazi ez az egész" ..azt írta nem tudja eldönteni hogy szeret vagy sem,erre azt találta ki hogy szüneteljünk és pedig mondtam neki hogy vagy folytatjuk tovább vagy nincs semmi. aztmondta hogy akkor vége! erre írtam neki egy regényt, hogy : csak nagyonrosszul esik, hogy te voltál már a negyedik akinek próbáltam mindent megadni, el is mondtam legelsőnek bőgve, hogy valamennyire másnak látlak, mindent elterveztem veled, teljesen úgy álltam hozzá, hogy menni fog veled , ezért is csináltam meg mindent amiket kértél. mindenki ezt csinálta velem eddig, és bennem bíztam a legjobban mert te érett voltál és reméltem hogy megérted és sikerülni fog. minden szombaton úgy jöttem haza hogy majdnem bőgtem az örömtől hogy végre egy normális.. megígértem magamnak hogy ez nem 1 hónapos dolog lesz... és így hirtelen az egész . de nemakarom hogy neked ne legyen jó, inkább hagyom magam tovább hogy csinálják velem, de te nemszeretnéd folytatni. mert ha tényleg szeretnél nem merült volna fel benned hogy szüneteljünk vagymi.

és légyszives mondd meg, ha valami más lány van , mert nem értem azt sem hogy " nemvolt az igazi" .

ő erre azt írta hogy nincs semmi lány ,de átgondolja megint és jövőhét szombaton találkozunk és eldönti. most pedig nem ír vissza.látta és nem ír.


2013. máj. 3. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy túl lépsz rajta mivel a szünetek 80% szakítással végződik.
2013. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de istenem ..én belehülyülnék! ha esetleg kihúzom evszekedés nélkül szombatig..akkor hogyan győzhetném meg ? milyen tettekkel?:( fiúk, nektek mi az ami meghat ?:(
2013. máj. 3. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem meghatni kell. Tartsd tiszteletben a döntését és viseld méltósággal. Ha nem kellesz neki, hát nem kellesz neki. Nem attól leszel valaki, hogy van pasid.

Majd jön olyan, akinek tényleg hosszú távon te kellesz.

2013. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van, de ő a negyedik aki ezt teszi velem. mindenki kihasznált én pedig hagytam magam csak hogy törődjenek velem..nemtudom mitcsináljak... ő kb. a mindenem:)
2013. máj. 3. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
LÉpj tovább.. ő is egy srác a sok közül... mindegyik paraszt.. najó majdnem mindegyik. tudom h ez nem vigasztal de nemtudok jobb dolgot mondani. Már nemakar semmit...
2013. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de basszus..első volt nekem "úgy" is... mondjuk,már igazán hozzászokhattam volna..
2013. máj. 3. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad had menjen.Azért nem dobott ki,mert nekiálltál lelkizni meg könyörögni.Ha nem engeded szakítani,mind2töknek rossz lesz.Ezek után ne folytasd,mert nem kellesz már neki.Ezt tudomásul kell venni.
2013. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!