Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Iszonyatos bűntudatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatos bűntudatom van, mit kéne tennem? (lent)

Figyelt kérdés
Barátommal 7hónapja vagyunk együtt, az utóbbi 1-2 hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk mindenen veszekedtünk.Néhány napja nagyon összekaptunk ő miatta mert megígérte hogy találkozunk 13.00kor aztán egész nap halogatta végül az lett hogy nem jött be, és ezt már sokadjára játszotta el.Felment bennem a pumpa és mondtam neki a magamét facebookon, majd letiltott.Két napig le voltam tiltva,nem tudtam hogy mi van vele, barátnőm facebookjáról láttam hogy két lány is írt <3-et üzifalára.Két nap után nem bírtam felhívtam, hogy mi van most köztünk és azt mondta semmi.Flegma volt, még ő volt besértődve kérdeztem szakítani akar-e, és azt mondta nem tudom.Nagyon kivoltam lelkileg mert tényleg nagyon szeretem.Barátnőmmel megbeszéltük este bemegyünk városba beszélgetni italozni hogy ne gondoljak rá.Ő is bent volt haverjaival egyszer az este folyamán rámpillantott és elment mintha nem is ismernénk egymást.Ettől még rosszabbul lettem,és jobban becsiccsentettem mint kellett volna.Összefutottunk egy baráti társasággal velük voltunk aztán, és egész este smároltam egy fiúval akit amúgy régebb óta ismerek, de nem érdekel igazából semennyire.Smároltunk,ölelgettük egymást.Azóta hatalmas bűntudatom van szembetudnám köpni magam, nem tudom mit tegyek.Elmondom neki biztos hogy soha többé nem lesz barátom és én köztem semmi, nem bírom a bűntudatot barátomat pedig nem akarok elveszteni mert nagyon szerelmes vagyok belé.. mit csináljak? 18/L

2013. máj. 11. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz eset..

Nem kellett volna facebookon beoltani. Lehet h megvoltrá az oka h mért nem ment el.

Te meg ha úgy vesszük megcsaltad.

Próbáld meg megbeszélni a barátoddal mégegyszer mert 7 hónap az hét hónap. Hajrá. Sok Sikert ::)

17/L

2013. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem volt meg rá az oka,mert ha elmondta volna hogy ezért vagy azért nem megyek mert dolgom van vagy ilyesmi, azt megértem.De egész nap otthon fekszik és nem csinál semmit, és ez megbeszélt tali előtt 5napja nem láttuk egymást és így sem jött el.És tényleg eljátszotta már ugyan ezt minimum 10x... köszi a választ:-)
2013. máj. 11. 13:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Gyenge jellem vagy. Ezek után egyedülálló leszel, hehehehe.
2013. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Eddig lehet, hogy nem volt igaza a barátodnak, de úgy tűnik, mégis, mert ezzel beigazoltad...
2013. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálta velem 1 volt pasim, csak ott nem volt megcsalás.

sokáig játszadozott így, hogy nem jött mikor megbeszélte, volt hogy 2 hétig nem találkoztunk és ha mertem bármit mondani, vádaskodás, tiltogatás, sértődés volt.

még neki állt mindig feljebb

a végén, amikor jogosan megsértődtem, hogy már 2 hete nem találkoztunk, miatta, beszólt hogy nem érdeklem.

megpróbáltam kibékülni, még kötsögebb lett.

1 éve nem beszélünk, de ma eldurrant az agyam, hogy láttam hogy a tőlem kapott ajándékokkal pózolgat facebook-on.

olyan ocsmány levelet írtam neki, mielőtt letiltottam, mint soha senkinek.

és most végre békés a lelkem :D

semmiképpen ne hagyd, hogy szórakozzon veled!

ígyis-úgyis keserűség ér ilyen ember mellett... ha tovább hagyod neki és megalázkodsz, akkor azért, ha egyszer nem hagyod, akkor meg lehet, végleg kidob

amíg nem felnőtt és csak az egója fontos, addig nem lehet mellette boldog más

sajnos!

2013. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudta hogy bent leszek városban, és írt egy smst hogy: kerüld el környéket ahol leszek szarok rád csá
2013. máj. 11. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a srác paraszt volt. Ha meg ugye gáz van egy párkapcsolatban, más társaságát keressük, az alkohol rádob egy lapáttal. A kedves pasidnak is hajlani kéne a kommunikációra, de sajnos gyerekes. Beszélj vele, ezzel a "kikacsintásoddal" meg ne foglalkozz.
2013. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem, nincs értelme többé egyáltalán beszélni vele, reagálni arra, ha esetleg ő keres.

tapasztalat

2013. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő tahó, mert

- képtelen a párkapcsolati problémáitokat megbeszélni, inkább letilt és kerül

- ki is teregeti másoknak

- még b*szogat is


Szerintem te is tahó vagy, vagy legalábbis hülye mert

- te sem vagy igazán képes megbeszélni vele a dolgaitokat és úgy sejtem, hogy azért a te rovásodon is van ez-az

- kicsinyes bosszút állsz, amellyel a párkapcsolatodat és magadat is mélyebbre nyomod

- mindeközben még azt mondod, hogy szereted, pedig ő és te is mindent megtesztek, hogy hazavágjátok kapcsolatotok cafatos maradványait


Szóval, babám:

- Először is letiltod ezt a tahót és egy alkalmas pillanatban jó zaftosan elküldöd a jóKanyjába

- Aztán összevakarod magad és kicsit pasi nélkül vagy, nem smárolsz le régi barátokat random bulikban, nem rohansz senki után, nem hagyod, hogy bárki megtiporjon

- Kicsit elgondolkozol rajta, hogy egy párkapcsolatban mik az alapvető szabályok, amikhez mindig tartod magad, amit nem teszel meg a másikkal és amit nem tűrsz el a másiktól

- Ezek után belevágsz egy új párkapcsolatba, ahol már következetes felnőtt nőként viselkedsz és nem egy éretlen csitriként


-

bocsánat a nyers fogalmazásért, de szükséged van rá

2013. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Olvasd el mégegyszer az sms-ét, lásd be, hogy mekkora paraszt a csávó, és hagyd ott te.

Konfliktuskezelést pedig gyakorolnotok kéne mindkettőtöknek...

2013. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!