Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Iszonyatos bűntudatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatos bűntudatom van, mit kéne tennem? (lent)

Figyelt kérdés
Barátommal 7hónapja vagyunk együtt, az utóbbi 1-2 hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk mindenen veszekedtünk.Néhány napja nagyon összekaptunk ő miatta mert megígérte hogy találkozunk 13.00kor aztán egész nap halogatta végül az lett hogy nem jött be, és ezt már sokadjára játszotta el.Felment bennem a pumpa és mondtam neki a magamét facebookon, majd letiltott.Két napig le voltam tiltva,nem tudtam hogy mi van vele, barátnőm facebookjáról láttam hogy két lány is írt <3-et üzifalára.Két nap után nem bírtam felhívtam, hogy mi van most köztünk és azt mondta semmi.Flegma volt, még ő volt besértődve kérdeztem szakítani akar-e, és azt mondta nem tudom.Nagyon kivoltam lelkileg mert tényleg nagyon szeretem.Barátnőmmel megbeszéltük este bemegyünk városba beszélgetni italozni hogy ne gondoljak rá.Ő is bent volt haverjaival egyszer az este folyamán rámpillantott és elment mintha nem is ismernénk egymást.Ettől még rosszabbul lettem,és jobban becsiccsentettem mint kellett volna.Összefutottunk egy baráti társasággal velük voltunk aztán, és egész este smároltam egy fiúval akit amúgy régebb óta ismerek, de nem érdekel igazából semennyire.Smároltunk,ölelgettük egymást.Azóta hatalmas bűntudatom van szembetudnám köpni magam, nem tudom mit tegyek.Elmondom neki biztos hogy soha többé nem lesz barátom és én köztem semmi, nem bírom a bűntudatot barátomat pedig nem akarok elveszteni mert nagyon szerelmes vagyok belé.. mit csináljak? 18/L

2013. máj. 11. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ilyen sms után én tekinteném a páromnak, ergo nem csaltad meg. Ezt a pasit szerintem kerüld el messziről. Aki ennyire nem tisztel, nem érdemel meg.

Bűntudatod meg ne legyen. Nem volt a legbölcsebb ötlet, de szerintem valahol Te is érezted a lelked mélyén, hogy tovább kell lépned és erre segített rá a pia.

2013. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*nem tekinteném
2013. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az eddigi segítséget!
2013. máj. 11. 14:06
 14/17 anonim válasza:

o.O ne legyen bűntudatod

egy paraszt a csávó és leszar

ha ilyeneket csinál szerintem màr nem is akar veled lenni és szakítan akar

2013. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
ekkora parasztot :O sztem ne legyen bűntudatod, viszont tényleg nem az volt a legjobb hogy egyből smároltál egy másik pasival. próbáld meg felhozni magad, legyen tekintélyed mert most csöppet kibuktattad önmagad
2013. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nem férfi, ez egy BUNKÓ PARASZT. Ne legyen bűntudatod! Inkább keress valakit, mert lesz olyan, hidd el, aki tényleg igazán szeret, tenyerén hordoz. Komolyan mondom felháborodtam. "szarok rád" sms-ben? Hogy lehet így beszélni egy nővel? Nem vagyok bosszúálló típus, de remélem ezt még valamikor visszakapja az élettől kamatostul a kis köcsög. :D

Hagyd a fenébe, több különb fiú van nála. :)

2013. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Linda30 ***** válasza:
a pasi egy paraszt,ne is torodj az ilyen nagy kepu majommal,lepj tovabb
2013. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!