Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám majd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám majd el neki hogy "úgy" szeretnék vele lenni?

Figyelt kérdés

a barátommal hamarosan 2 hónapja járunk és nagyon szeretjük egymást. Kicsit félve de felhozta a témát azt mondta hogy ő szeretne velem lenni nem sietteti majd ha én is készen állok. Én már most is rettenetesen kívánom de még nem voltam senkivel és nemtudom hogyan mondhatnám el neki hogy még szűz vagyok és hogy szeretnék vele lenni. Ugye nem fogja ez kiábrándítani? Hogyan tudhatnám meg anélkül hogy konkrétan rákérdeznék? :( Kérlek adjatok tippeket tanácstalan vagyok :( A válaszokért köszönet...

19/l


2009. okt. 2. 00:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

miért kell tudnia hogy szűz vagy?

Miért kell elmondani hogy szeretnél vele lenni?

Főleg ha jártok....

Aludjatok együtt és megtörténik...

Bár értem hogy szereted, de távkapcsolat? ugyan már...

Azzal csalhat meg akivel akar ahogy te is őt...a bizalom csak addig létezik amíg meg nem dönti

Másrészről most még csak lelkesedsz a pasiért, még körülvesz téged a rózsaszín köd...biztos jó ha olyan pasival csinálod aki távol van tőled?

Két hónapja jártok, ő külföldön él, mennyit vagytok egyátlán együtt....

Fontos döntés előtt vagy:P

Jakomo 25f

2009. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát én tuti h elmondanám neki h szűz vagyok. sztem jobb ha tudja, máshogy is fog bánni veled, ha tudja h szűz vagy. és nemvalószínű h ezmiatt kifog ábrándulni...egyszerűen üljetek ls és mond el neki, h temég szűz vagy, de már nagyon szeretnél vele lenni. ennyi. sztem pont hogy örülni fog neki.
2009. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mondmeg neki, h. készen állsz!

vagy csak simán teperd le, de MOND MEG NEKI, H. SZŰZ VAGY! mert nem mindegy h. finoman csinálja-e odafigyeléssel, vagy sem!

jah és amúgy ne hallgas senkire! te döntésed, azt csinálsz amit akarsz, de védekezzetek!

puszi

:-)

2009. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan balf@sz, hogy nem veszi észre, hogy szüz vagy... akkor menjen, ahova akar. Ezt egy fiú meg KELL, hogy érezze!! Már csak abból is, ahogy közelítesz hozzá. Nekem nem kellett annak idején görcsölnöm ezen, az én pasim kapásból tudta, hanyadika van... bármennyire próbáltam palástolni. Persze, volt szégyenérzetem - no kinek nem- , de végülis ez erény volt. S ö büszke volt arra, hogy ö vezetett be engem "ebbe" a világba. Szóval ezt neki kell(ene) "megoldania" s nem neked....
2009. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!