Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám majd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám majd el neki hogy "úgy" szeretnék vele lenni?

Figyelt kérdés

a barátommal hamarosan 2 hónapja járunk és nagyon szeretjük egymást. Kicsit félve de felhozta a témát azt mondta hogy ő szeretne velem lenni nem sietteti majd ha én is készen állok. Én már most is rettenetesen kívánom de még nem voltam senkivel és nemtudom hogyan mondhatnám el neki hogy még szűz vagyok és hogy szeretnék vele lenni. Ugye nem fogja ez kiábrándítani? Hogyan tudhatnám meg anélkül hogy konkrétan rákérdeznék? :( Kérlek adjatok tippeket tanácstalan vagyok :( A válaszokért köszönet...

19/l


2009. okt. 2. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
sztem ha két hónapig nem dugtatok akkor magától is rájött h. szűz vagy. Ha szeretitek egymást akkor szimplán megmondhatod neki h. készen álsz...
2009. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem beszélnék róla,hanem megpróbálnám elcsábítani :) Ennél jobb jelzés nincs rá,hogy te is akarod. Azt pedig,hogy szűz vagy észre fogja venni,de közben is mondhatod neki,hogy lassú és gyengéd legyen.Szerintem ezt ösztönösen fogja tudni.Annak pedig,hogy szűz vagy nagyon fog örülni! :)
2009. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Így van csatlakozom a másodikhoz. Ne mond neki mert az szarul jöhet ki pl:Ha otthon vagytok egesz csalad otthon van ti elmentek kettesbe beszelgeti es akkor mondod neki. Erre ő és akkor most legyen?O.oxD Ez igy szar lenne. De ha oan helyen vagytok szerintem ha rátérsz a témára petting stb. akkor a többi jön magától. Remélem érthető és segitettem:) Korán van még.
2009. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire jött rá eddig és mire nem mert rá nem kérdezett amit becsülök is benne mint mindent ami ő :)

Amit kérdezett arra mindig kapott választ kivéve egyre amit hosszú idő után most válaszoltam meg neki. Köszönöm az eddigi kedves válaszokat! :)

Elvileg hamarosan együttölthetünk pár hetet mert itt lesz a barátaival mivel ő külföldön él.

2009. okt. 3. 01:54
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

szentem veszitsd el mással, hogy rá már felkészült legyél.

nem szeretik a bénázást a srácok :)

2009. okt. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ez távkapcsolat? Akkor semmi ez a 2 hónap...
2009. okt. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne veszítsd el mással.... az elsöne´l fontos az érzelem, különben kib@szott sz@r lesz....
2009. okt. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mással... Sosem csalnám meg őt. Lehet hogy amiről nem tud az nem fáj neki de nekem nagyon is fájna ha ezt tenném vele és akkor vége lenne mindennek. Mert biztosan nem bírnám ki hogy ne bukjon ki belőlem utána pedig kérhetem hogy bízzon bennem soha többé nem fog... Vagy ha mégis elnézné már nem lenne ugyan az...

És olyas valakivel szeretném akit nagyon szeretek. A másik hogy gyűlölöm az egyéjszakás kalandokat...

Igen távkapcsolat de nem is arra gondoltam hogy amint találkozunk. Igaz ezt nem lehet előre megmondani...

2009. okt. 9. 02:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy odahaza van esetleg egy barátnője és ezért nem fontos neki sürgetni az egészet?!

Ha igazán meghitt együttlétet akarsz keress egy olyan fiút aki naponta melletted van, akivel lehetnek hosszútávú közös terveitek!!! A távkapcsolatok "hamar" tönkremennek (a férfiak általában nehezen viselik a magányt és a szexualitás hiányát). Kérdezd meg tőle, hogy milyen tervei vannak veled, és gondolkozz el azon, hogy ez a kapcsolat mennyire életképes, mert ha hosszútávra szól ki fogja feladni az otthoni dolgait, hogy a későbbiekben együtt éljetek majd.

2009. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy volt barátnőm ezt megcsinálta. Szűz volt, amikor kezdtünk összejönni, és gyorsan elveszítette mással, hogy ne nézzem le a szüzessége miatt. Azt hittem, felrobbanok.
2009. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!