Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha olyan érzésem van mintha...

Néha olyan érzésem van mintha folyna valami folyásom nem mondhatnám hogy sok van és a betétem sem szokott olyan vizes lenni. Lehet hogy a magzatviz szivárog vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama
2008. márc. 9. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nem hiszem,nekem is szigárog de sajna szerintem ez inkontinenciás probléma.Ez a terhesség vele járója,szülés után megszűnik.Használj tisztasági betétet,de ha nagyon aggódsz miatta kérd kia z orvosod tanácsát.Ahogy nő a baba,úgy nyomja a szerveidet és sajna ez lesz,nem zárnak úgy a szimeringek sem.Én pl.meg sem érzem mikor jön ki.

Fel a fejjel:)nekem is oylan 19hetesen kezdődött,most vagyunk a 22.- ben.

2008. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nekem bizony a betétem is "vizes" szokott lenni, olyan mértékű fehér folyásom van, és az orvosom szerint ez teljesen normális dolog!Legfeljebb többször zuhanyzom egy nap, csak tiszta vízzel, és többzör cserélem a tisztasági betétet is.Kb. félidősen én is rákérdeztem a magzatvíz-szivárgásra, de az orvos szerint nem indul el az "csak úgy" ennyi idősen, úgyhogy ne aggódj!!

Egy 31 hetes kismama

2008. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én is gondoltam még arra hogy esetleg a vizelet szivárog és nekem is a multhéten kezdödöt miután megmozdult a pici de megnyugtatatok mig megyek a dokihoz már nem eszem magam rajta mégegyszer köszi
2008. márc. 9. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy nem magzatvíz.Nekem is olyan 19-20hetesen kezdődött,én is hetekig őrlődtem,hogy lehet hogy a magzatvíz.Én is írtam kérdésbe ugyanide,ugyan ezt,én is több olyan választ kaptam,hogy sokmindenkinek van ilyen,pont ebben az időben kezdődik..Én nagyon meg voltam ilyedve,mert nem éreztem ahogy "folyik"de a bugyim folyton olyan volt,és olyan mintha tényleg víz lenne,nem volt még pisiszaga sem.Pedig nagyon valószínű hogy a vizelet szivárog.Nekem valaki azt írta(amivel tök megnyugtatott,és tényleg logikusat mondott)hogy ebben a korban nem kezd el csak ugy szivárogni a magzatvíz,ha az szivárogna annak komoly oka lenne,leginkább fertőzés,de akkor viszont nem átlátszó víz szivárogna,mert a fertőzéstől színe lenne..Meg amugyis ha magzatvíz szivárogna annak az okából kifolyólag lenne nálad más tünete is...Szóval nyugi....
2008. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én épp most voltam dokinál,és jeleztem hogy sok a folyásom, néha olyan híg hogy átázik a bugyim,ha nincs bent betét,megvizsgált, zárt a méhszáj, és nincs gond.És valóban a magzatviz csak úgy nem indul meg, meg az orvosod is észrevenné ha az szivárogna.
2008. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!