Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha annyira nevetségesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha annyira nevetségesnek érzem magam. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen szakitottunk az előző barátommal. Elég nagy fájdalmakat okozott azzal amiket mondott, tett és azzal, hogy megcsalt. Ezeknek ellenére én nem akartam, de ő kimondta, hogy vége. Lehet, hogy ez gyerekes, éretlen, de azóta se tudok más fiúra úgy nézni mint rá. Akik nem hasonlítanak rá belsőre(hiába tudom, hogy ők rendes srácok) azok iránt nem tudok semmit érezni. Nem tudom Őt kizárni a jelenemből mindennap ott van a gondolataimba az a rengeteg boldog emlék. Nem elfelejteni próbálom ezeket, egyszerűen csak tovább szeretnék lépni. De valami visszahúz, nem megy.

Ez normális?!


2013. máj. 14. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen szinten természetes...

Viszont te is tipikusan az a nő vagy, akinek mindegy mit csinálnak vele, ha eleget hazudnak mellé, ez viszont szánalmas szerintem... Nem akarlak bántani, de ha neked az kell, hogy olyan pasid legyen, mint az előző, aki megcsal, megbánt stb... akkor így jártál.

Imádom, hogy a nőknek semmi jó... Az ilyen csávók miatt rinya megy, a normális pasikat meg elkülditek, mert hogy unalmas...

2013. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!