Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy kiszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kiszerettél a párodból egy kis időre, majd aztán újra beleszerettél és újra boldogok voltatok? Akár gyermeketek is született azután?

Figyelt kérdés
Én most úgy érzem, hogy a sok veszekedés miatt elmúltak az érzelmeim, de ha szakításra kerülne a sor, tudom, hogy hetekig sírnék. Nem szeretném őt elveszíteni, ezt is érzem... A kapcsolatunk nem halad semerre, ez az, ami mindennap az eszembe jut...

2013. máj. 11. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező leírtad pont azt ami nálam/nálunk is van.

Veszekedések miatt én is úgy érzem, hogy elmúltak az érzéseim, de ha belegondolok, hogy esetleg el is veszíthetem akkor kivagyok... néha már magam sem tudom mit akarok, vagy mi lenne a helyes döntés.

2013. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyesmi. Kevés időnk volt egymásra, folyamatosak voltak a veszekedések, elegem volt az egészből, szakítottunk, azt mondta már nem szerelmes belém. Na ott teljesen padlót fogtam, zokogtam. Még aznap éjjel írtam neki, hogy beszéljük meg, próbáljuk meg újra. Szép lassan sikerült helyrehoznunk,és állítom jobb lett, mint előtte volt.
2013. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egymásba szerettünk, gyerekünk született, aztán elváltunk, ő már mással él, de most megint egymásba szerettünk...
2013. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, tudom milyen, sajnálom nagyon:(


Mi még csak fél éve vagyunk együtt, 4 hónapja együtt is élünk (albérletben). Ahol sajnos most is sok tartozásunk van. 3hónapig CSAK én fizettem mindent, a kaját stb. Mert a párom nem talált munkát. Nehezen bírtam. Őszinte leszek, a végén már nagyon irigy lettem a megkeresett pénzemre, mert volt több mint 130 ezer forintom félretéve, ami pár hét alatt el is ment...

A pénz miatt veszekedtünk nagyon sokat. Utána jött az, hogy talált munkát magának (maszek bolt), ahol 16 órázik heti 6x, és csak aludni jár így haza, kevés a közös programunk, ami érthető. Ráadásul, ma kapta meg az első fizuját, ami nem több, mint 75 ezer forint! Ezen iszonyatosan kiakadtam ma, amikor felhívott a boltból. Most segítek neki új munkát keresni, persze ezt nem fogja ott hagyni, amíg nem találunk új munkát- lehetőleg több fizetéssel.

Aztán az utóbbi pár hónapba rám jött az, hogy szeretnék hamarosan babát. Nem most azonnal- hanem másfél éven belül kb. Illetve az, hogy én már szeretném, hogy megkérje a kezemet. Tudom, még fiatal a kapcsolatunk, ahogy mi is (én 20N, ő 26 éves). Kicsit türelmetlen típus vagyok. De próbálok türelmesebb lenni.

Sokszor érzem úgy, hogy "mivan akkor, ha vesztegetem az időmet, hiába szeretem... mert lehet, nem lesz gyermekünk... "

A másik, amin még sokat veszekedtünk az az, hogy én iszonyat sok mindent vettem neki már, alsógatya, parfüm, a kedvenc édességét stb. Miközben én egy szál virágot nem kaptam még tőle.

Ez a helyzet nálunk!

Akinek sikerült helyrehoznia a kapcsolatát, segítene, hogy hogyan csinálta??

2013. máj. 11. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk 2 év után jött el ez az egész krízis helyzet. Több közös programot szerveztünk, elmentünk együtt munka után ide-oda. De félév után 20 évesen nagyon korai ez az egész, hogy te eljegyzést, meg gyereket akarsz, lehet ez neki sem tetszik, ami érthető, főleg, ha rosszak az anyagi körülmények. Azt megértem, hogy zavar, hogy mindent te fizetsz, minél előbb keresnie kell egy jobban fizető munkát, hátha akkor könnyebb lesz.
2013. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint, lassan tervezzük az esküvőt, majd pár év múlva a gyereket, de már 4 éve együtt vagyunk!
2013. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak kihasznál? Nálad lakik, te tartod el, neki ez kényelmes.
2013. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valamiért nem küldte el, amit írtam.


Tudom, hogy korai még, és a kapcsolatunk is elég friss.

Én csak szeretném tudni, hogy mire számíthatok, mik a tervei a közeljövőben...

Tegnap rá is kérdeztem, amire nem szólt egy szót sem, terelte a témát, de aztán végül kibökte "nem szoktam tervezgetni". Igen ám, de a kapcsolatunk legelején még ő tervezgette, hogy majd gyerek, eljegyzés... Akkor pedig én engedtem el a fülem mellett, mert akkor még nem voltam a páromba szerelmes. Aztán csak beleszerettem, viszont most megint úgy érzem, hogy nem úgy érzek iránta, ahogyan kéne.

Nagyon remélem, hogy találunk neki egy új munkát, de annyira nehéz találni...:(

Nem nálam lakik, hanem egy ismerősétől bérlünk egy szobát, viszont az ismerőse keveset van itthon, mondhatni, hogy inkább ketten élünk. Túl hamar költözünk össze. Én költöztem ide, ő már 2 hónapja itt lakott, mikor én is jöttem. Olcsón béreljük, mégis 115ezer forinttal el vagyunk még maradva. Nem kívánom ezt a helyzetet senkinek.

2013. máj. 11. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát azért a ti esetek annyiban más mint a miénk volt, hogy ti még csak pár hónapja vagytok együtt. Ha már most problémák vannak, nem sok jót jósolok.Miénk egy megalapozott kapcsolat volt, közel 10 évig voltunk házasok, utána váltunk el, két év után újra egymásba szerettünk.

3-as voltam

2013. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mi 3 és fél éve vagyunk együtt, az utóbbi 1 évben vannak ezek a dolgok.

Párom nagyon sokat dolgozik, napi 12-15 órákat, ha hazajön eszik és alszik. Semmi közös programunk nincs. Közben lakást felújítunk, sok a kiadásunk, talán ezek is rátesznek egy lapáttal.

Ma újra átakarom vele beszélni a dolgokat, és meglátjuk mi lesz, talán kellene egy kis szünetet tartani, nem tudom.

Jelenleg annyit tudok, hogy jövőhéten még együtt leszünk, utána hazaköltözöm egy kis időre és talán az idő, az együtt nem töltött idő megmondja mi legyen velünk.

2013. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!