Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek félni a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni a barátomtól, mert megütött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
együtt élek vele, szeretem őt, :) még nem voltunk együtt, és még nem látott meztelenül. Mikor mondta hogy már akarja csinálni, és nem mentem bele, ezen el kezdtünk kicsit összekapni és akkora pofont lekevert nekem, hogy majdnem sírtam, és ráestem az ágyra. Ezután beljebb lökött kb. az ágy közepére, és vadul csókolni kezdett, és azt hittem meg akar erőszakolni (ami nem igaz rá egyáltalán), és ellöktem magamtól, aztán semmi sem történt. mentünk aludni. Nem szeretnék rendőrséghez fordulni, se szakítani, de ha ezt látom később jónak...
2013. máj. 13. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért ütött meg, mert nem feküdtél le vele? Ez egy beteg ember! Nem normális és te is az vagy sajnos, ha ezt eltűröd.

Erősen ajánlom, hogy húzd el a csíkot!

2013. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
szerintem elhagyom, ez a jó döntés
2013. máj. 13. 22:22
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit keres egy mosolyjel ilyen kérdésben,nem reális.
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért nem fekszel le vele,ha már együtt éltek ???
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyázz, hogy mit fog reagálni arra, hogyha megtudja, hogy elhagyod... Egy ilyen elmebetegből minden rossz kitelik.
2013. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

azért nem fekszek le vele, mert még nem igazán érzem késznek magam.

a mosolyjel azért volt (elején) mert szeretem őt , tehát ez jó

szerintetek féljek a reagálásához? mert ő nem ilyen, nyugodt ember.

ja és még az előző-előzőnek (hogy üljünk le megbeszélni) szerintem csak a a baja hogy nem fekszem le vele

2013. máj. 13. 22:30
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
De gondoljál már bele! Az az igazi, aki tud várni és próbál normálisan a párjához állni. Nos ő várni sem tud és még meg is ütött azért, mert te "szemétláda" nem adtad még oda magad neki. Nos ilyen emberekről nekem megvan a véleményem és ezt szépíteni egyáltalán nem lehet!
2013. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi. De elméleti síkon ha én oda költözöm egy fiúhoz és nem vagyok a rokona hanem a szerelme az azt jelenti hogy élettársam. Az élettársi viszony felnőttek közt szexel jár. A fiú nem kérdezte meg hogy szexelni akarsz-e, az oda költözéseddel válaszoltál.Beleegyeztél.(felnőttek között iratlan szabály)
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy házastársnak sincs éjjel-nappal kedve hozzá, ezt tiszteletben kellene tartani.
2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!