Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek félni a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni a barátomtól, mert megütött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
együtt élek vele, szeretem őt, :) még nem voltunk együtt, és még nem látott meztelenül. Mikor mondta hogy már akarja csinálni, és nem mentem bele, ezen el kezdtünk kicsit összekapni és akkora pofont lekevert nekem, hogy majdnem sírtam, és ráestem az ágyra. Ezután beljebb lökött kb. az ágy közepére, és vadul csókolni kezdett, és azt hittem meg akar erőszakolni (ami nem igaz rá egyáltalán), és ellöktem magamtól, aztán semmi sem történt. mentünk aludni. Nem szeretnék rendőrséghez fordulni, se szakítani, de ha ezt látom később jónak...
2013. máj. 13. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ma még hány ilyen lesz? hagyd el.
2013. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Flame war gyanús kérdés
2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Neked kellene egy perverz kategória, ahová írhatnál.
2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
"Tudod az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod..."
2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

együtt élsz vele, és nem feküdtetek le????

Pakold össze a cuccod és pápá, legközelebb is megteszi tutira!!!!

2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hányszor kérdezed meg?énis betörjem a fejed?
2013. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A jó édesanyját ütögesse! Szép kezdés, hagyd ott.
2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

le kéne lépned mielőtt betöri az orrod ,megerőszakol

és utána már nagyon nehezen fogsz normális kapcsolatot létesíteni ,ha egyáltalán akarsz

2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Együtt élsz egy férfival,és még nem szeretkeztetek?Most meg,megüt,szerinted mi lesz ebből.Mert jó nem.Mégis mit vársz tőle?
2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Beszéljetek róla. Lehet hogy történt valami, ami miatt ilyen ideges volt. Ha mégegyszer így felkapja a vizet, hagyd el. Addig is semmiképp ne feküdj le vele, ne legyen mit megbánnod, ha elmész.
2013. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!