Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy pénzügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy pénzügyi tanácsadóról?

Figyelt kérdés
Járnátok ilyennel? Legyen az fiú vagy lány. :)

2013. máj. 13. 21:31
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Utolsó!

Nekem is inkább a rendszerrel van a bajom, és nem igazán a benne levő emberekkel. Ez is szakma, amit lehet jól csinálni és nem olyan jól csinálni. Sajnos valamiért valakinek nem érdeke az, hogy képzett emberek legyenek a piacon, hanem egy diplomás /akár kémikus, zenész, stb./ értékesítsen biztosítást. Ha Te értékesítettél pl: lakásbiztosítást, és nem tudsz olyan fogalmakat, mint respiro, biztosítási esemény, biztosíthatóság, stb. /márpedig diákmunkában nem fogod tudni/ akkor az olyan, mintha engednék, hogy én agysebész legyek...

2013. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
1 hetes képzésen vettünk részt, ami után kellett tenni vizsgát a munkáltatónál, meg pszáfnál is, szóval annyira azért nem a vakvilágba mentünk, de 1 hét alatt nem lehet üzleti emberré válni, úgy marhaság volt az egész, ahogy van, mégis hónapokig dolgoztam ott, mert nem voltam benne rossz. csak mellette egyre jobban éreztem a szartengert, és egy idő után szorító gyomorfájdalommal keltem fel, hogy na ne, ma is dolgozni kell.. akkor inkább felmondtam.
2013. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Én is értékesítettem, mikor megtudtam hogy az embereknek rosszat csinálunk ezzel (Hamis terméket árulunk) kiléptem a fenébe. Amit most csinálok tökre nem erre megy rá meg nem random embereket hívogatunk telefonon. AZ meg hogy pénzügyi tanácsért menj be a bankba. Látom gondolkozni te sem szoktál? Melyik bank fogja neked azt mondani hogy menj át a szomszédba mert kedvezőbb szolgáltatásai vannak?
2013. máj. 23. 09:56
 24/26 anonim ***** válasza:
de, szoktam gondolkodni, ezért nem kell tanácsadó, aki leszedi még a saját summáját. tudod 2013 van, _információs forradalom_, ez nem az a témakör, amibe ne tudna mindenki talpraállni, ha leül a gép elé, és rászán egy hétvégét. több oldal van, ami egyszerre több biztosító/bank ajánlatával rukkol elő seperc alatt, és ami érdekel, annál igen, bemész a bankba, és hiteles forrásból megtudod, hogy miről is szól az adott szolgáltatás pontosabban. ha már ottvagy, és nem találtad meg a megfelelő opciót, kérhetsz egy iránymutatást, amivel szintén elindulhatsz. az ilyen jutalékot kotorászó ügynökök olyanok, mint a szarkák, ha villan a pénztárca, ők már ugranak. hasonló véleménnyel vagyok az ingatlanosokról, sosem értettem, minek kell valakinek ingatlanos ahhoz, hogy házat, lakást keressen magának, úgy, hogy kifizet 3 kilót csak az ingatlanosnak. vicc az egész, ennyiért kiveszek egy hét szabadságot, és felmegyek az összes weblapra, és böngészek. az is be akart engem tolni egy "barna övezetbe", hiába mondtam, hogy nem vagyok hajlandó ott élni, csak nem hagyta abba, ezért elküldtem a fenébe.
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit el vagy tévedve. A szolgáltatás ingyenes.
2013. máj. 23. 15:57
 26/26 anonim válasza:
Nem értem mi a probléma?!Én is voltam ebben a körben,nem voltam csak átlagos teljesítményű.De minden emberrel megtaláltam a hangot,aki beszélt velem 2 mondatnál többet.A legagresszívabb ügyfelek is lehiggadtak,ha tudattam velük hogy a pártjukon állok.(Hisz minek kössön valaki biztosítást akinek kenyérre nincs pénze pl...a lényeg MINDIG az ügyfél érdeke!!!)2. pont : Vannak az életben vicces sztorik:Férj,kereset: havi 500E Feleség,eltartott kereset: 0ft.Biztosítás:úgy vannak bebiztosítva hogyha a férj elhalálozna kapnak 3 milkót.Ez ám a nagy segítség a feleségnek!!!Aki ilyen szerződést aláiratott velük az egy idióta pénzügyi munkatárs lehetett.3.Pont Bank így,banki rizsa blabla....hát akkor menj a bankba 2%os hozamokért aztán sok sikert!(Hidd el,én bementem a bank fiókvezetőkhöz jó lehetőségekkel,és egy sem tudott ezen a biztonsági szinten,ilyen hozamokat kibökni!) Vagyis a pénzügy gyakorlatilag a hüvelygomba után a 2.legkényesebb téma.S igen,vannak seg - gfejekkk!De vannak normális üzletemberek,és jó lehetőségek is!A kérdezőnek a válaszom pedig,remélem 3 év alatt már nem ez alapján döntesz.S van SAJÁT véleményed,mert ez nagyon gyerek...!Üdv!
2016. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!