Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy pénzügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy pénzügyi tanácsadóról?

Figyelt kérdés
Járnátok ilyennel? Legyen az fiú vagy lány. :)

2013. máj. 13. 21:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az a vélemény, hogy adhatnál néhány tanácsot.:D
2013. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 kacsacsoruemlos ***** válasza:
erőszakosak, idegesítőek. végzettség 0. nem hiteles. rosszabb mint a hittérítők.
2013. máj. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 ivilicious ***** válasza:
én is az voltam -szóval nem. egy bizonytalan sz.ar :)
2013. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak a rossz oldalával találkoztatok. Sebaj
2013. máj. 14. 11:41
 15/26 anonim válasza:
ha lány vagy és összeillünk, akkor tök mindegy, hogy mi a foglalkozásod...
2013. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha már kérdeztél, itt egy cikk. De találsz sok pénzügyi cikket, és Drábik János cikkeket is olvashatsz, hogy valójában hogyan működik a pénzrendszer, és mi a cél. Nem a pénzügyi tanácsadóval van baj,nem is ezt mondtam. Inkább arra gondoltam, hogy valójában mi van a háttérben, azt ők sem tudják. Persze, járnék.

[link]

2013. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a felkészítést a szkeptikusok ellen, azt úgy hívják, hogy "agymosás"
2013. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem érdekel nagyon mások véleménye. Akik negatív véleményt alkotnak vagy közük nem volt hozzá vagy az ismerősük ismerőse azt mondta hogy szar. Vagy csinálták csak szarul ment nekik. Vagy egy béna tanácsadó rossz üzletet kötött. :) Más érvet sajnos nem tudok.
2013. máj. 21. 22:41
 19/26 ivilicious ***** válasza:
pont ezt tanították,h ne foglalkozzunk mással:) ezt tanították!!! ovb rulz.
2013. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

kérdező: majd rájössz 1 év múlva.


tudod, nekem elég sokat elárul, ha minden jöttment jön oda hozzám, hogy lépjek be hozzájuk és legyek énis értékesítő, bújjak kosztübe, és tegyek úgy, mint akinek az élete nem is lehetne jobb egy negyed fokkal sem. meg igyunk meg egy kávét, csak gyere-gyere. talán MLM rendszerben toljátok? nevetséges. akinek pénzügyi tanácsra van szüksége, az fogja magát, és bemegy a bankba. egyébként diákmunkaként telefonon értékesítettem egy neves biztosítónál lakásbiztosítást, annak ellenére, hogy kötöttem napi 5 szerződést, még egy szarrágó munkakörnek gondolom, és sohatöbbé nem csinálnám mégegyszer. hányingerem van a marketingtrükkökről, hogy csak az igények gyártás megy, de igazából a háttérben pedig csak egy nagy káosz van, egy rosszul működő, pénzéhes rendszer. de te is sajnos egy kis porszem van a sivatagban, akinek úgy mossák az agyát, ahogy nem szégyellik. naiv vagy, énis voltam, ezért nem is akarlak meggyőzni. majd meggyőződsz róla.

2013. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!