Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Üres lett az életem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Üres lett az életem

Figyelt kérdés

nem vagyok az a csajozós típus, inkább egy hosszútávú kapcsolatot keresek, de olyan lánnyal aki hasonlít tulajdonságaiban rám


Találtam is egy ilyen lányt, sőt össze is jöttünk, de elveszítettem, részben az én és talán részben az ő hibájából, nem sokáig tartott a dolog, de rettentően hiányzik, és nagyon üres lett minden


Oké, hogy én vagyok a fiú, és tökösnek kellene lennem, de egyszerűen.... tökéletes volt, számomra az, és oké hogy mindenki azt mondja, találok én még ilyen lányt, de közel sem biztos, ráadásul ha még is, akkor is nagyon nehezen


Próbáltam megbeszélni vele, de sajnos semmi esélyt nem látok már a dologra


2013. máj. 11. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érzed, hol rontottátok el?
2013. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miért nem látsz esélyt? nem akar beszélgetni?

figyelj... szomorú de az élet ilyen.

sportolsz, a fizikai "szenvedés" könnyíti a lelkit és még jól is fogsz kinézni hozzá :) csajként mondom :)

és találni fogsz mást. akit talán még jobban is szeretsz majd.

naná, hogy nem lesz ugyanolyan! jobb lesz!

2013. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És a lány?
2013. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sportolok:)


Ott rontottuk el, hogy mások "besegítettek"

2013. máj. 11. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Bővebben? és hány évesek vagytok? ne haragudj, de kerek sztori nélkül nem tudok segíteni.
2013. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért nem làtsz esélyt a dologra, nyíltan visszautasított a làny? Egyàltalàn pròbàlkoztàl te rendesen? Ne add fel amíg el nem küldf a pics*ba, mert addig remény mindig van. És igen, te vagy a fiú, légy tökös és àllj elé! Valld be az érzéseidet neki õszintén! De NEHOGY facebookon... Sok sikert! És tényleg ne add fel, küzdj azért akit szeretsz, mert lehet ha most nem küzdessz érte, örökre el fogod veszíteni és sosem kapod màr vissza, mert màr túl késõ lesz akkor (tapasztalat)
2013. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szokásos, hogy a fiú csak azt akarja a lánytól

19-18

2013. máj. 11. 22:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Személyes találkozó nem megoldható, mert nem akarja

egyébként igen, mondhatjuk hogy visszautasított

2013. máj. 11. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:

8


A 6-os jól beszél, érdemes rá hallgatnod.

2013. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs tökéletes csaj! és hülyeség hajszolni a szerelmet és a komoly kapcsolatra várni! el kell menni minden nővel aki bejön és akit megkaphatsz, mert elmegy melletted az élet! 35 évesen ráér egy férfi a komoly kapcsolatra
2013. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!