Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem tök üres az életem?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, nincs hobbim, nem tudok hirtelen semmi olyat mondani amiben olyan kiemelkedően jó lennék. Ez annyira nem is zavar nagy általánosságban, eltengődök. De mikor látok egy korombelit + - pár év, aki valamiben nagyon tehetséges, akkor olyan üresnek érzem az életem. Mit tehetnék?
2012. márc. 5. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Keress valamit, amit szeretsz csinálni, és amiben úgy érzed, jó tudsz lenni. Mást erre nem lehet mondani/írni.
2012. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudsz semmi sportot, ismeretet stb. mondani, amiben kiemelkedő vagy. De értékes lehetsz akár emberi tulajdonságaid alapján is, vagy valami olyan dologban, amit nem veszel észre és mások sem jegyeznek meg, mégis fontos. Próbáld végiggondolni, hogy miket mondtak rád, mikért dicsértek már meg. Keress magadban értékes dolgokat, szerintem fogsz találni.


Egyébként pedig nem baj az, ha "átlagos" vagy, így is értékes tagja vagy a világnak. Arról nem is beszélve, hogy bármelyik nap eljöhet a te időd, amikor valamiben mégiscsak kiemelkedő lehetsz... A jó időben és jó helyen ne habozz megtenni, amit kell!

2012. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!