Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukák, kismamák nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, kismamák nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Mi amikor épp házzasági válságban voltunk mindketten megcsaltuk egymást a férjemmel, én akkor tehetetlenségből, menekülésből tettem, ő pedig csak bosszúból amikor megtudta az enyémet. akkor én akartam jobban válni, de aztán sikerült megmenetni a dolgainkat, és azóta teljes a boldogság. Én ezt pl érzelmileg nem élem meg rosszul, engem nem zavar, hogy ő megtette, mert tudom, hogy nem volt mögötte érzelmi kötődés a másik nő iránt. sőt máskor is ilyen esetben nem lennék félétkeny, valahol én sem érzem azt, hogy szexuálisan monogámiára vagyunk teremtve, az érzelmi kötődés az már más. ez viszont nem jelenti azt, hogy keresném az alkalmat a megcsalásra, nincs is rá igényem, jól érezzük most magunkat együtt.
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen tudja, természetesen.
2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

És ezzel nem él vissza?

Vagy te is szexelsz másokkal és ő is?

2013. máj. 10. 14:55
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem nem él vissza vele. Voltál már rá példa, hogy mással volt egyszer egy buliban, de abszolult nem zavart. Én még nem volt mással mióta együtt vagyunk, de ez nem jelenti, hogy nem is leszek soha. Mondjuk én igen ronda vagyok, tehát ha akarnék is nehéz lenne olyat találnom aki ágya vinne, kivéve az exeimet, de velük meg nem akarok.
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
És nem lehet,hogy azért nem zavar téged ha a párod mással is szexel mert csúnyának érzed magad?
2013. máj. 10. 15:09
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem nem azért nem zavar, hanem mert az, hogy az ember másra is vágyik a világ legtermészetesebb dolga. Neki tetszem, bár ezt sose értettem, ebben biztos vagyok. De tudom, hoyg az csak egy szex volt neki és kész. HA mást szeretne az már nem férne bele.
2013. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nekem ez sem férne bele egy kapcsolatba.Sosem tudnám megbocsájtani.
2013. máj. 10. 15:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Én azt sem érzem, hoyg megkéne bocsájtanom valamit.
2013. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Nem vagyok sem kismama sem anyuka, de nekem a csók is megcsalásnak számít. Egy csókot még megtudnék bocsátani, ha tényleg csak egy rövid csók volt...de szexet semmiképp... Amíg a beszélgetéstől eljut valaki a szexig, van rengeteg ideje, hogy eszébe jusson, hogy ja, van egy párja.
2013. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A szex kapcsolatokat ritkán előzi meg beszélgetés, az csak dugás egy fizikai szükséglet kielégítése.
2013. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!