Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ujdonsült kismamák anyukák ki...

Ujdonsült kismamák anyukák ki hogy öltözködik sminkeli magát a hétköznapokon?

Figyelt kérdés

szeretném megkérdezni pl melyik körömlakkot használtok ha használtok ami nem pattog le mert ugyebár fözünk mosunk takarítunk viszont szeretnénk ki is nézni valahogy?

milyen ruhákba vagytok otthon vagy kicsipitek magatokat ha elmentek játszotére vagy sétálni?


tudtok e mozogni valamit vagy a gyerek után eleget mozogtok?


2013. ápr. 25. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Én körömlakkot nem használok. Nem ettől érzem azt, hogy kinézek valahogy. :)

Itthon jól kinéző passzos melegítő, felsővel.


Ha elmegyünk átöltözöm, farmer, felsővel.

Ennél jobban nem csípem ki magam a játszótérre. Így is lehet nagyon csininek lenni. :)

Igen, tudok mozogni, van az alagsorban egy konditermünk, futógéppel, stb..

2013. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orfilame termékeket használok. Göndör hajam van, azt vakszozni szoktam, meg hajfényt teszek rá. Szempillám, szemöldököm festem. Most csak körömerősítő körömlakkot használok, de amikor még nem volt a gyerek akkor is azt tettem fel, maximum a francia manikűr volt még. Ilyen fazonú és hasonló felsőruházatot hordtam a télen

[link]

Nadrág az mindig valami kényelmesebb szövetszerű valami volt, ami nem farmer de nem is melegítő. Nyáron most kertésznadrág meg spagettipántos póló, vagy karcsúsított póló, nem szeretem a sima pólót stb. Kint legtöbbször szandál és szoknya, illetve magasabb sarkú cipő. Ha játszótérre kell menni mehet a szoknyához egy alacsony sarkú [link]

[link]

vagy más ilyen fazonú. Otthon magasabb sarkú papucsban vagyok.

[link]

ilyesmi nyáron, télen pedig fedett orrú, de szintén magasabb sarkú. Teljesen laposban nem érzem jól magam.

2013. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Oriflame termékeket használok,illetve szeretem az Essence termékeit is. Minden nap sminkelek,de a hajam pl. szinte mindig lófarokban van. Játszótérre mi még nem járunk,de majd lassan eljön az az idő is,oda nem fogok flancos ruhát felvenni. Itthon általában rövidnaciban és egy top-ban vagyok,ha sétálni megyünk,akkor leggings,farmer és top,pulcsi. Sportcipő,balerina cipő,papucs,ezeket hordom.
2013. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Mindig rendes ruhában vagyok, mert a kutyával is le kell menni sétálni napközben, én nem csak napi egyszer megyek ki. Ha nagyon piszkos házimunkát végzek, akkor veszek át melegítőt. Körömlakkot nem használok, csak max. átlátszót, engem zavarna. Indulás előtt mindig rendberakom a hajam, parfüm és dezodor. Ha nem csak az 1 percre lévő parkba ugrok le kutyával/gyerekkel, hanem megyek konkrétan valahova, akkor alapozó, kis arcpír és szájfény. Szememet nem festem, mert nem nagyon bír semmit, érzékeny rá. A mozgás egyenlőre a sok séta, aztán majd szeretnék újból úszni járni, mint teherbeesés előtt.
2013. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!