Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor hétvégén valami...

Ti ilyenkor hétvégén valami különlegesebbet szoktatok főzni, mint amúgy hétköznapokon? Szóval valami bonyolultabbat, vagy több fogást? Ezen a hétvégén mi a menütök?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk hétvégén nincsen különleges menü, maximum kicsit bonyolultabb, amire csak ilyenkor van időm. Ha nem főznék mindennap, akkor lehet, hogy különleges étel kerülne az asztalra. Ma tonhalas tészta volt krémes paradicsomszósszal, holnap paprikás csirke lesz tésztával, csemegeubival és rizskoch.
2013. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mi hétvégén inkább maradékot eszünk. Most lehetünk együtt, azt az időt nem töltöm főzéssel.
2013. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Hétköznap dolgozom, így akkor nem főzök. Hétvégén próbálok olyat főzni, ami nem túl egyszerű, de ma nem volt kedvem bajlódni, ráadásul elfelejtettem tegnap este kivenni a húst a fagyasztóból, így végül spenót lett főtt tojással :)

Fiaim kérdezték, hogy mi lesz előtte, de mivel levest sem főztem, ezért tea :)

Akinek nem tetszik, az jöhet hozzánk órákra főzőcskézni, de utána maradjon már mosogatni is lécci! :)))

2013. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha úgy van kedvem és jól is jön ki a lépés, akkor hétköznap is megfőzök különlegesbb ételeket. Ez inkább annak a függvénye, h lányom mennyire hagyja, h szakácskodjak - kísérletezgessek új ételeket :) na meg h van e hozzá alapanyagom otthon..

Ma pl főtt krumpli és fasírt a menü uborkával. Szerintem holnap is ez lesz. Max a főtt krumplit kell odatenni majd...

2013. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem ,max uzsonára sütök hétvégén sütitt.
2013. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én tegnap megfőztem,

gyöngytyúklevest,(kaptam ajándékba a tyúkot)

meg fasírozott sült krumplival,és egy vagon palacsinta

ma semmit sem csinálok.

holnap meg szüleimnél lesz vasárnapi családi ebéd,mint mindig

két kis gyerkőc anyukája

2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap előtt volt rántott gomba és sajt, fokhagymás bundában sült halfilé, párolt rizzsel, uborka salátával és kukorica salátával.

Tegnap rántott csirke mell kukorica saláta rizs.

Ma spenót főtt tojással :) Elég hétvégi kaja? :)

Holnap meg spenót maradék szerintem már főtt tojás nélkül...

2013. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenki spenótot eszik főtt tojással?
2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

7-es vagyok.


Nálunk a Fiam a "szakács" én a kukta 1 éve (most 3 éves).

Ő csinálta a gombát én mint a kukta tehettem az olajba a rizst is ő kevergeti... Nagyon ügyes tudja mit szabad és mit nem és ha ebédelünk akkor a husit is felvághatja magának (persze a fele kaja az asztalra kerül de sebaj próbálkozni kell)


Így tudok én bonyolultabb kajákat főzni hogyha segít... A vadast mindig ő turmixolja, a botmixert ő használja, és a robotgépet is ő kezelheti. Húst szeletelhet ha ketten fogjuk a kést stb... Nálunk főzés csak így megy :)

2013. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
nálunk a spenót hatalmas kedvenc mind a hárman imádjuk Apa is Fiam is meg Én is... Remélem az új családtagunk is szeretni fogja...
2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!