Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a baratom csunyan beszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratom csunyan beszel velem mar nem szeret?

Figyelt kérdés
Baratom mostana nagyon csunyan beszel velem es nayon rosszul esik csak sirok. Szeretem mindennel jobban es o is.de.akkor miert beszel velem igy.
2013. máj. 10. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az jó lenne tudni, hogy mennyire csúnyán? Miket mondd?
2013. máj. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Karomkodik velem. Azt monja h csak akkor ha felidegesitem de ez sem ok erre
2013. máj. 10. 06:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Régebb nem volt így?

Mond meg neki, hogy nagyon rosszul esik,és változtasson.Ha szeret változtat, ha nem, nem kell eltűrnöd ezt neki, állítsd választás elé.

2013. máj. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csendben nézz a szemébe, és súgva kérdezd meg tőle mikor káromkodik:


"ettől most nagyobb embernek képzeled magad?"


Ilyenkor általában meghökken az illető, kizökken a szövege menetéből. 3. ilyen alkalom után már zavarni fogja, de te ne add fel..Szépen el fog múlni nála:DD

2013. máj. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én párom "előszeretettel" b.zdmegol velem. Nem bántásból, csak ezt szokta meg a haverjai között. Igyekszem leszoktatni erről, és éreztetem vele, hogy nem kéne összekevernie a srácokkal... Nem lehet, hogy a Tied is csak azért káromkodik beszélgetés közben, mert ilyen környezetben él?

22/L

2013. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint ffi mondom, hogy ha ez egy kapcsolatban egyszer kialakul, akkor annak a kapcsolatnak a lehető leggyorsabban véget kell vetni, mert évek alatt ez a fajta agresszivitás kiöli a gyengédséget. Voltam már ilyen kapcsolatban, és én léptem ki belőle, mert éreztem, hogy képtelen vagyok kontrollálni az arroganciámat (ami csak abban az egy kapcsolatban és azzal az egy nővel jelentkezett, se előtte se utána).


Rövidebben: lehet, hogy szeret, de már nem tisztel, és szeretni sem fog már sokáig.

2013. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ivilicious ***** válasza:

ja,nem tisztel..sajnos velem is hasonló a helyzet:)

4-es, igénybe fogom venni a tanácsod,sztem úgy ki fog akadni,h elfut :D

2013. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tisztel és ha sokat bánt, akkor már nem is szeret.
2013. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!