Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon csúnyán beszél velem a barátom.

Figyelt kérdés
egy éve vagyunk együtt, és a barátom néha iszonyú rondán beszél vele. Egyik pillanatban semmi baja, olyanokat mond h örökre együtt leszünk, látom h szeret, úgy is viselkedik, aztán bekattan, eszébe jut vmelyik exem, elkezd kérdezgetni róluk, és annyira felhergeli magát, hogy iszonyat dolgokat mond. Pl. szopós ku..a, nyomorék, csökevény g..i, f.szfej, meg h menjek vissza a hozzám illő élettelen g..ikhez... volt h felhozta az exét, hogy az bezzeg ezt meg azt is megcsinálta neki. simán bevallja, h azért mond sokszor dolgokat, h nekem szarul essen, direkt. tiszteletlenül beszél a szüleimről tesómról, pedig még csak nem is ismeri őket(még nem jött el hozzám!!!) Aztán fél nap múlva mintha mi sem történt volna, szőnyeg alá söpri az egészet, és megy minden tovább, aranyos, szeret... Aztán legközelebb megint ez. Én az életemnél is jobban szeretem őt,mindent megteszek érte, és ő ezt tudja is... mindig megbocsátok neki, ha ilyen bunkó velem de borzasztóan meg tud bántani...
2013. febr. 8. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2013. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem értettem ezt a szolgalelkűséget a nők nagy részénél. Tehát értelmes, talpraesett, kicsit is önérzetes nő az első ilyen trágár, primitív kirohanáskor a palacsinta sütővel pofán b@ssza az illetőt és kidobja a p.csába ...
2013. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
És 1 éve vele vagy? Te h.lye vagy?? DOBD KI.
2013. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer volt olyan pasim, aki az exét hozta fel, hogy bezzeg az lenyelte neki (első szexuális tapasztalatom volt, tehát még nem álltam készen ilyesmire)... Aztán megcsalt azzal a csajjal.

Szerintem ez a fiú se más, direkt lekicsinyli a te exeidet, hogy ezzel elterelje magáról a figyelmet, hogy igazából ő az életképtelen kis csökevény.. :-D

Hagyd el szerintem, gusztustalan.

2013. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, hogy miért jó a nőknek, ha kihasználják és roncsként bánnak velük. Te meg van olyan buta, hogy mindent megteszel érte. Hát akkor ne panaszkodj, meg is érdemled, ha nem látod be, hogy ez így neked nem jó. Úgysem hagyod el, mert szereted őt, az életednél is jobban, de akkor meg csak tűrd a megalázást.
2013. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha annyira buta vagy, hogy mindezt megbocsátod neki, akkor megérdemled a sorsodat! Az első szopós kutya után kidobtam volna, egy hatalmas pofon kíséretében!!!! Ha van egy kis tartásod, búcsút veszel a kis k*cs*gtől!
2013. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Van okod arra, hogy ennyire alárendeld magad a barátodnak?


Pl. ha ő tart el, az elég nyomós ok, de ekkor is jellemhibás szemét az így viselkedő férfi.


Ha viszont egzisztenciálisan nem függsz tőle, akkor semmiképen sem szabad ezt eltűrnöd.


Gondolom először csak pár csúnya szót nyeltél le, most már a trágárságait is tűröd, nemsokára kapod majd az első pofonokat is!

2013. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem függök tőle semmilyen szempontból. Az is rosszul esik, hogy én mindig megyek hozzá télen nyáron hóban fagyban esőben, ő meg még egyszer sem jött el hozzám, be sem mutatkozott a szüleimnek. De tudom, hogy szeret :( és ezért nehéz
2013. febr. 8. 10:49
 9/20 anonim ***** válasza:

Húúú te kapcsolatfüggő vagy,és ráadásul nem is kicsit,meg szerintem mazohista is.

Gondolom nem látod be,hogy egy mentálisan sérült,idegbeteg emberrel vagy együtt......


"szopós ku..a, nyomorék, csökevény g..i, f.szfej, meg h menjek vissza a hozzám illő élettelen g..ikhez... volt h felhozta az exét, hogy az bezzeg ezt meg azt is megcsinálta neki. simán bevallja, h azért mond sokszor dolgokat, h nekem szarul essen, direkt."


Annyira nem értem az ilyen lányokat....tudják hogy egy sz.r kapcsolatban élnek,de annyira kapcsolatfüggőek,hogy változtatni nem akarnak.


"Én az életemnél is jobban szeretem őt,mindent megteszek érte, és ő ezt tudja is... mindig megbocsátok neki"


Hát basszus ne haragudj,lehet gonosznak fogok tűnni,de én a hozzád hasonló lányokat egyáltalán nem tudom sajnálni,a múltkor tettem ki egy kérdést,hogy a barátnőmmel sokat vitázunk,azt írta egy-két lány,hogy szakítsak,vagy viseljem el,hülye vagyok h még együtt vagyunk.

Hát akkor ha ennyire szereted,viselj szépen el neki mindent,hallgasd ahogy ócsárol,és várd meg,amíg nem csak lelkileg,fizikailag is terrorizálni fog!

2013. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Az is rosszul esik, hogy én mindig megyek hozzá télen nyáron hóban fagyban esőben, ő meg még egyszer sem jött el hozzám, be sem mutatkozott a szüleimnek. De tudom, hogy szeret"


SZERET?

Te normális vagy,max megőrjíteni,birtokolni szeret......

2013. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!