Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon csúnyán beszél velem a barátom.

Figyelt kérdés
egy éve vagyunk együtt, és a barátom néha iszonyú rondán beszél vele. Egyik pillanatban semmi baja, olyanokat mond h örökre együtt leszünk, látom h szeret, úgy is viselkedik, aztán bekattan, eszébe jut vmelyik exem, elkezd kérdezgetni róluk, és annyira felhergeli magát, hogy iszonyat dolgokat mond. Pl. szopós ku..a, nyomorék, csökevény g..i, f.szfej, meg h menjek vissza a hozzám illő élettelen g..ikhez... volt h felhozta az exét, hogy az bezzeg ezt meg azt is megcsinálta neki. simán bevallja, h azért mond sokszor dolgokat, h nekem szarul essen, direkt. tiszteletlenül beszél a szüleimről tesómról, pedig még csak nem is ismeri őket(még nem jött el hozzám!!!) Aztán fél nap múlva mintha mi sem történt volna, szőnyeg alá söpri az egészet, és megy minden tovább, aranyos, szeret... Aztán legközelebb megint ez. Én az életemnél is jobban szeretem őt,mindent megteszek érte, és ő ezt tudja is... mindig megbocsátok neki, ha ilyen bunkó velem de borzasztóan meg tud bántani...
2013. febr. 8. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen, biztos szeret... :-)

Te meg nem vagy naív kislány... Dehogyis.

2013. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hiszed hogy szeret,holott csak azért,mert tudja hogy fáj,minden faccopó k.rvának elhord,és szándékosan felhozza az exét?


szerintem beteg vagy,súlyosan!

2013. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy nőnek adnia kell a méltóságára, és ahogy látom te nap mint nap folyamatosan megalázod önmagadat is. Mi az hogy hóban, fagyban te mész a férfihoz, miért nem jön érted autóval (ha nincs neki, akkor jöjjön akár gyalog érted), ha szüleid elől bújkál az azt jelenti hogy nem tiszességesek a szándékai veled. (Igen ez ma már kissé idejétmúlt szóhasználatnak tűnhet, régen így mondták ha egy férfi csak "használta" a nőt, anélkül hogy hosszútávú tervei lettek volna vele.)


Anyám húga lógott fiatalon majomszeretettel a párján (aki férje is lett) és tűrt el neki mindent. A férfi tényleg jóképű atléta versenysportoló volt, anyám húga hozzá képest kicsit jelentéktelenebb, de azért csinos nő volt akkoriban.

Már házasságuk első 1-2 évében is kapott már néha pofont, de akkor még úgy érezte hogy meg is érdemelte, házasságuk után 10 évvel már csúnyán verte a férfi anyám húgát. (Rá pár évre elváltak, gyerekek tanusították bíróságon hogy apjuk rendszeresen veri anyjukat.)



#7-es

36F

2013. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki és írj rám. :)
2013. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

" De tudom, hogy szeret "


xDDDDDDD én is szeretlek te "retardált" :3 nah elhiszed?

2013. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem szeret.Ezt onnan lehet látni,hogy nem mutatkozott be a szüleidnek.Nyilván nem akar tőled semmi komolyat,ezért jó lenne,ha a saját érdekedben észhez térnél és otthagynád.Az meg hogy így beszél,no comment.Mint a cigányok,már neharagudj.
2013. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha én le f.szfejezném,meg leg.cizném a páromat,szerintem lelépne,normális,értelmes férfi nem beszél így a párjával.


Neked tényleg ez kell?

Vannak normális pasik is!


Következő kérdés!


"Szájba vert a barátom,de utána megnyugtatott hogy szeret,mit tegyek?"

2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

annyira sok elmebeteg ember letezik..velem ugyszinten teljesen ugyan ez van mint amit leirtal ..komolyan mindenki azt hiszi hogy konnyu azt az 1evet ott eldobni a hata mogott? es konnyu lesz kiszeretni belolle? komolyan ezt gondolja nehany ember..?nagyon kiváncsi lennék más kőnnyen-e boldogulna evvel a helyzettel mert ensem boldogulok evvel jol es ketsegbe vagyok esve mert már az eletem resze es egyszeruen ha elhagyna hianyozna a mindennapok ,a hűlyeskedesek ,a kedvessege es sorolhatnam..ez a lany es en nem azt kerjuk h hülyezzetek le ,meg szakits most azonnal vele ,hanem azt h segitsetek megoldani hogy szoktassuk le ezekrol a dolgokrol...nem erdekel semmifele valasz es veszekedes! nehany ember magaba szalhatna !mert ha szeret a fiu szinten ,akkor igenis lelehet szoktatni es ezekre a kerdesre szeretnenk valaszt kapni mit tegyunk,hogy szoktassuk le...!

Fruzsina

2013. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ennyire ne hordjátok már le a csajt!!!!

Idióták

sajnos sokan vannak a világon akik a szeretet,szerelem miatt tűrik a dolgokat és higgyétek el lehet,hogy nem köti őt semmiféle (eltart) dolog ha közbe szereti a csávókát

Gondold át mit szeretnél az elkövetkező években és hogy ő ideális-e számodra,az életcéljaidba ő beletartozik.

Próbáljátok megbeszélni ezt és lezárni az(exes) ügyeket ha még ezek után is a fejedhez vágja akkor nagyon el kell gondolkoznod,hogy komolyan pocsékold a saját életed egy ilyenre

Puszi Szandi

2015. júl. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt...exekről kérdezgetett, először több dolgot elhallgattam, meg hazudtam neki róluk, mert láttam hogy ha olyat mondok tuti nem fog tetszeni neki...mikor még ezek nem derültek ki, már akkor úgy bánt velem mint egy szarral...amit én se értek miért hagytam...szeretethiányos nők ismérve...

Majd amikor kitudódott hogy hazudtam egy két dologban hogy ne akadjon ki, akkor onnantól kezdve a büdös k.urvától az idióta k.urváig minden voltam...takarodjak a g.ecibe, a f.aszba stb...1,5 év után sikerült kilépnem a kapcsolatból...rettentően nehéz volt, mert utána persze kimutatta hogy szeret, aztán egy új vita alkalmával, ment a piálás, és újra a k.öcsög duma...nehéz volt kilépni...de sikerült.

2019. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!