Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom csunyan kihasznalt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom csunyan kihasznalt! Valami bosszu otletek?

Figyelt kérdés

Tudom en voltam hulye, hogy osszejottem egy igen problemas sraccal, de mar mind1. O kihasznalt, csak azert volt velem, hogy megfektessen, vagyis legjobb haverja ezt mondja... velem a baratom nagyon rendes, de baratja mast mond, es hat amiota lefekudtem vele, mar nem keres (2 napja). Emlitettem, hogy tudom h nagyreszben en voltam a hulye, es naiv, de szeretnem, hogy megtanulja, hogy ilyet csak a fergek csinalnak, es megszeretnem leckeztetni...Szakitsak??? vagy megis valami otletek???


Aki csak annyit tudna hozzafuzni, hogy EN voltam a hulye, az ne farassza magat, mert tudom, es mar banom...ebbol is tanultam...

17/L


2011. jan. 24. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
expasik.com vagy mi a fn
2011. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fene
2011. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
napiszar :P
2011. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öntsd le egy üveg vizelettel a haverjai előtt, és mondd meg neki miért!(persze ha tényleg kiderül, hogy kihasznált).
2011. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cleptomaniac ***** válasza:
Nyilvános helyen, ismerősei előtt közöld vele jó hangosan: "Figy, mi lenne, ha szakítanánk? Nem akarom 17 évesen egy olyan pasira pocsékolni az időm, aki sz&ar az ágyban, és nem tud kielégíteni egy nőt. Tegnap beszéltem egy exeddel is, és egyetértünk abban, hogy ilyen képességekkel fölösleges nőkkel kezdened." Vagy hasonlót.
2011. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"es megszeretnem leckeztetni...Szakitsak???">>>Még kérdezed h. szakíts-e vele ?! pfff.... komoylan mondom, nem értem a nőket-.-"
2011. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Álmodtál a rosszfiúról, meg is kaptad, ezt is, meg azt is, csak az után már nem kellessz neki.

Szerintem a legtöbb amit tehetsz, hogy megpróbálsz felnött lenni.

2011. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj neki egy üzenetet, hogy nemi beteg vagy:>
2011. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!