Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő féltékeny, neki áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő féltékeny, neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

A volt barátommal(2 éves kapcsolat) és az uj barátnőjével egy helyen dolgozom. Nem volt akkoriban tul jó a kapcsolatunk,ellaposodott de dolgoztunk-jobban mondva én probáltam-rajta. Eljöttünk az otthonunktól jó 200km-re dolgozni,és itt 2 hét alatt vége lett mindennek.

Az uj barátnőjének is volt egy kis szereoe a szakitásban,ha más nem löketet adott. Sokat dumáltak,flörtöltek facen- ha szóvá tettem én voktam a rossz,meg a féltékeny. A lány olyan dolgokat irt barátomnak h én ott a csarnokba széditem a pasikat,stb.. Holott szinte nem is beszéltem senkivel mert az ujakat nehezen fogadták be. Barátom persze hitt neki. Vita vitát követett szakitottunk,nem tudtunk már megbeszélni.


Igazából bennem nincs semmi harag se volt barátom se a csaj iránt. Az utolsó békülési kisérletnél olyan durván dobott el volt barátom h rájöttem abban a pillanatban h nekem sincs már rá szükségem. A csaj meg akkor vigye,legyen boldog vele.1 héten belül össte is jöttek.


Nem szoktam velük foglalkozni,az elején még ha láttam őket együtt v külön odaköszöntem,mégo

is csak 2 évig voltunk együtt,a csaj meg sokszor közvetlen mellettem dolgozik. De a volt barátom is csak akkor köszönt ha egyedül volt,amugy meg nem a csaj meg pláne. Ugyh most már ezt se teszem,ugy megyek el mellette/mellettük mi tha nem ismernénk egymást.


Most nemrég visszahalottam h a csaj féltékeny rám,miattam veszekszik exemmel. Nem értem miért,hisz elérte h ott hagyjon miatta a barátom. (összejöttek és egy nap után ilyet ir ki facere az exemnek h mi dig megszerzem amit akarok,mikor megláttalak tudtam egyszer enyém leszel...)Már az egész gyár erről beszél,nekem kellemetlen a dolog. Én nem akarok velük foglalkozni,nincs bajom egyikkel se,léteznek és kész,de ő/ők miért nem tudnak nem velem foglalkozni?


2013. máj. 9. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom
2013. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi ha hosszú lett,de ahoz h jó tanácsot kapjak gondoltam tudni kell az előzményeket.


Abban kérném a tanácsokat h hogyan kezeljem a helyzetet? Nagyon idegesitő mikor hallom vissza h a csaj sut mobdta rólam h kövér vagyok pl. Vicces h én 42 kg vagyok,ő meg kb dupla annyi mint én. És mások is mondják h kiszult a lyuk a gödörből,mert h ő kövér... De mindig mondom h én erre nem mondok semmit,nem akarok pletykálni. pedig már sokszor alig birom visszafogni magam... Ha a csaj ilyen,akkor én miért ne?

2013. máj. 9. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem fehér holló kategória vagyok, de megnyugvással vettem, hogy nem csak én vagyok így:DD
2013. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy ovisokat is alkalmaznak már munkára... Már ami a csaj viselkedését illeti. Az a baj, hogy ismerős a dolog, engem is kóstolgattak már hasonló módon. Le kell sz@rni magasan és folyékonyan, meg fogja unni. A gyárban is minden pletyka 3 napig tart (na jó, három hétig). Aztán ha látják, hogy te vagy az, aki felülről nézi az egészet, abbahagyják.
2013. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De szép is a melósélet. Ez ilyen tipikusan alulkvalifikált emberekkel teli környezetnek tűnik. A "gyár". Új sorozat az ertéel klub műsorán... :)
2013. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!