Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok/Lányok! Meddig bírtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Lányok! Meddig bírtatok élni egy olyan kapcsolatban, ahol a másik fél iszonyatosan féltékeny típus volt?

Figyelt kérdés

Mi volt az utolsó csepp a pohárban, amiért kiléptetek?

Természetesen a kérdés azoknak szól, akiknek volt ilyenben részük.


2013. máj. 6. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
15 percig.Azaz egy gyors numeráig.
2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D :D na, ilyen válaszra nem igazán számítottam :D
2013. máj. 6. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Senki nem akarja folytonos féltékenykedési hülyeséget hallgatni.Kivéve a mazohisták
2013. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, priviben meselhetek egy történetet! ha érdekel írj:)
2013. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

össz vissz 10 hónapot voltunk együtt azzal a sráccal. ez 19 és 20 éves korom között történt. az elején édes volt aranyos volt stb..... az után romlott meg a dolog, hogy megkérte a kezemet. bődületesen féltékeny volt, a táncpróbák miatt amikre jártam, mert ugye páros táncokat tanultunk. meg akarta tiltani, hogy a barátnőimmel suli után lógjuk együtt egy kicsit, mielőtt hazamegyünk. állandóan , ha késve érkeztem msnre (ott beszéltünk 2 találka között), már féltékenykedett hogy biztos megcsaltam és a szeretőmmel voltam.


a csúcs akkor volt, amikor bevallotta, hogy a haverjaival bulizni ment, (ezzel nincs baj), és lefeküdt egy csajjal akinek még a nevét sem tudta. ekkor én azt mondtam, hogy rendben, akkor én ezzel befejeztem a kapcsolatot és szakítok vele. erre megütött engem.

reflexből visszaütöttem. ezen ledöbbent, és könyörögni kezdett, térdre borult, és esküdözött hogy soha többet nem csinál ilyet, nem bánt és nem csal meg.

elhagytam.


azt hiszem, ha az a pofon nem csattant volna el, a megcsalást sem bocsátottam volna meg. ha csak hisztizik a féltékenysége miatt, lehet hogy pár hónapig még kihúztam volna...de nem évekig.


jó döntés volt elhagyni. életem legjobb döntése. azóta már férjhez mentem, nagyon boldogok vagyunk... az exem még mindig egyedül van.


27/N

2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
7 évet voltunk együtt utolsó 2 évben volt nagyon féltékeny az utolsó csepp az volt amikor hallgatózott a ablakom alatt hogy beszélek e valakivel telefonon és lesekedett utánam.
2013. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!