Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha visszahúzódó típus vagyok, tetszik egy lány és nem merem bevallani neki? És álitolag van pasija 1 láttam de szerintem többet nyit felém mit a másik felé

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a felállást. Egy csajnak te jobban bejössz mint a jelenlegi pasija. Te meg nem tudod mit csináljál?
2011. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen nem tudom
2011. márc. 12. 17:18
 3/4 A kérdező kommentje:
én ugy érzem jobban be jövök neki és nem tudom most mit tegyek
2011. márc. 12. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban, hogy mint férfira tekint rád, vagy csak barátra, és azért nyit?


Az már jó pont, hogy kommunikáltok, és szimpátiával bír feléd. Innentől már apránként kinyomozhatod (nem mögötte, tőle), hogy mennyi az annyi.

Várjuk a fejleményeket!

2012. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!