Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Úgy érzem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Úgy érzem ez a lány az én másik felem, nagyon szeretem, megértjük egymást, örökre vele szeretnék lenni. De külsőre nem az a típus, aki olyan nagyon beindítana, csak olyan kis egyszerű kinézetű. Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan...te ezt megkérdezted?!

Ha igen,akkor megkérdőjelezhető az is,hogy vele szeretnél lenni meg stb.

Nem indít be?De szereted?

Nálam ez a kettő nem stimmel egyszerre.

2009. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy ez a lány a második feled és örökre vele szeretnél lenni, akkor nem értem most mi a baj azzal, hogy egyszerű kinézetű... :) Hogyha én ezt érezném egy fiú iránt, biztos, hogy belemennék!

Sok sikert,

L, 18

2009. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mit számít a külső ha szereted?

szerintem semmi...:)

sok boldogságot:)

2009. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen!Hisz ahogy a mondás is tartja külső nem minden.Most képzelj el egy sokkal szebb de tök sötét csajt.Kit választanál?Hidd el sokkal fontosabb az,hogy lelkileg megértsétek egymást!Örülök,hogy rátaláltál nagyon kevés embernek sikerül rálelnie a "másik felére"!:)
2009. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkodás nélkül belemennék.A külsőn meg lehet dekorálni később...új szexi rucik,jó smink és a többi...
2009. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szóval nem lehet mutogatni, mi? nem pakolja ki a melleit, meg nemhord pcsáig érő szoknyát? örülj neki inkább. majd fehérneműben biztos h befog indítani.
2009. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jézusom,hogyan lehet ezt a két dolgot elválasztani egymástól...lehet h én ,és még sok sok millió ember kivárja azt az embert,akiről érzi h a másik fele ,plusz vonzza sexuálisan is ...ezt ki kell deritened,vidd el vmi jó helyre ,csipjétek ki magatokat,táncizzatok,és ha azután se találod őt vonzónak...hát nem is tom ,akkor nem érdemes belemenni,mert nem tartod őt nőnek ,van ilyen ,aki csak a jó természetéért vett el egy lányt ,de nem vonzotta őt ,mint nő,persze h nem müxik egy ilyen házasság, v kapcsolat,és ott már gyermek is volt.tudomásul kell vennünk a szerelem nagyrészt kémia...hihide biza ez igy van. egy ezüstlakodalomra készülő vén boszi.
2009. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet:külsőre egy tipikus modell alkat, magas, vékony, ami nekem pont nem az esetem. De emberileg egy igazi földreszállt angyal! Bármit megadnék érte !
2015. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!