Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység?! A párom szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység?! A párom szerint én túl féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Az ok amiért szerinte túlságosan az vagyok, hogy van egy legjobb barátnőm, akivel napi szinten tartom a kapcsolat, és van a párom akivel együtt élek. Régebben kezdődött miután bemutattam őket egymásnak. A barátommal állandóan piszkálták egymást, ahogy elfordultam ütögették egymást. Ha a barátomnak mondok valamit, hogy szerintem nem áll neki előnyösen egy ruha, rohan a barátnőmhöz aki természetesen pártját fogja. A mai nap pedig az történt, hogy mire mentem ki hozzájuk a teraszra, ő a kezében fogva felemelve vitte át a teraszon, mert a barátnőm nem akart átsétálni, az amúgy 3-4 méter hosszú teraszon. Előzményképpen pedig tegnap délután megkértem poénból a páromat, hogy emeljen fel az ágyról és vigyen ki a konyhába de közölte, hogy nem hajlandó. Tényleg én túlzom el, vagy ezt ti sem tűrnétek el?
2013. máj. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, féltékeny vagy. De lehet hogy nem ok nélkül.. A kérdés mennyire bízol meg a barátnődben meg a pasidban
2013. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlkapod...
2013. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből még nem lehet megállapítani,hogy van e rá okod,de tényleg úgy néz ki hogy kedvelik egymást....


De azt mondod a csaj a legjobb barátnőd,nekem is van egy nagyon jó barátnőm,akit 8 éve ismerek,de sosem lettünk volna képesek belerondítani egymás kapcsolatába,mert olyanok vagyunk,mint a testvérek...

2013. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm nekem már többször hangoztatta, hogy tetszik a neki a párom. Sőt vagy kimondottan áradozik ròla, vagy szidja mint a bokrot..
2013. máj. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!