Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg azok a pasik szemetek a csajokkal akik önbizalom hiányos pasik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, azok a legszemetebbek, mert a világtól kapott frusztrációjukat az adott nőn torolják meg.
2013. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, főleg a szép, de normális lányokkal ilyenek.
2013. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép és milyen igaz !!
2013. máj. 7. 15:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Oda írnátok majd hogy lány vagy fiú kommizot !
2013. máj. 7. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem van önbizalmam mégis egy g*ci vagyok. és a világgal sincs problémám

na ezt rakd össze

22F

2013. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Nekem nincsen önbizalmam,éppen ezért vagyok kedves és odafigyelő a csajokkal...De baszhatom:D
2013. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na az szép !!
2013. máj. 7. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez durva.. Most realizálódott bennem ez a dolog. Igazából nekem nincs önbizalomhiányom, valóban rohadtul csúnya vagyok de egy f*szkalap vagyok a csajokkal... ennek ellenére néha be tudok fűzni valakit, de ez már más téma.
2013. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1=L
2013. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Én hímsoviniszta vagyok, és lenézem a nőket, amiért visszaélnek az előjogaikkal. Személyiségzavaros szar szemét tetű vagyok, mellékesen megjegyzem. De soha nem utasított el egyik sem. Viszont nincs kedvem úgy járni, mint a sok lúzer, akiket elutasítottak.

A lényeg, az udvarolni kell neki féle nőket rühellem de nagyon. Viszont!!!

Pont ezért nem vagyok szemét velük, mert még szóba sem állok velük! Csak ha köszönnek nekem, akkor én is köszönök neki esetleg, egyébként aboszlút nem vagyok a köreikben. Számomra "senkik". Nem paktálok le ilyenekkel.

Mivel tehát nem foglalkozok velük, így szemét sem lehetek velük. A szemétség az tevőleges magatartásban nyilvánul meg leginkább, valamivel kibszol velük de nagyon.

Azok akik kihasználják a nőket, akik csak játszadoznak az érzelmeikkel azok bántják igazán a nőket.

De azok nem is az önbizalomhiányos kategoriából jönnek!

Aki önbizalomhiányos, problémás személyiség, az soha nem nyit nők felé. Mivel nem, így nem is tesz ellenük valót.

Nyilván lehetnek kivételek, de nagy általánosságban az önbizalomhiányos emberek nőkkel nem szoktak szemétkedni kifejezetten.

2013. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!