Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy a rongyember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a rongyembereknek van barátnőjük nekem meg nincs?

Figyelt kérdés
Sokszor látok az utcán olyan férfiakat, akik igénytelenek, nem borotválkoznak, agyonmosott ruhákban mászkálnak kócos hajjal és mégis van barátnőjén. Én pedig aki adok magamra, ápolt a külsőm, normális, tiszta ruhákban mászkálok igényesen öltözködve, felékszerezve meg nincs barátnőm.
2013. máj. 7. 11:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
55%

Am nemértem a válaszolokat. A válaszok között láttam egy két olyan választ ahol nem itélik el a kérdezöt és normális választ is adott és lepontozták nullára. H valiki nem ugy gondolkozik mint a másik akkor igy bosszuljuk meg??? gratulálok.

Am a kérdezőt értem és nem néz ő le senkit. Nem kel itt megmagyarázni, hogy nincs pénze, meg válság van. Aki nem tud magára annyit adni, hogy vegyen 80 forintért szappant és 200 forintért borotvát az ássa el magát. A kérdező az igénytelenekről kérdezett és nem azokról akiknek össze fujja a szél a hajukat, vagy borostásak. Az már másik dolog, hogy a kérdező azt hiszi, hogyha felékszerezi magát meg jól öltözködik ö a jó csávó. Mert ahhoz több kel. Kicsit változtass magadon. Meg a gondolkozásodon is.

2013. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"Aki nem tud magára annyit adni, hogy vegyen 80 forintért szappant..."

Igazad van. De most én vagyok kicsit lemaradva valahol. Hol is volt az leírva a kérdésben, hogy ezek a férfiak koszosak? Amúgy a koszosságra tényleg nincs mentség, de ha valaki néha borotválatlan, vagy kicsit kócos a haja, azzal semmi bajom.

2013. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"Mert ahhoz több kel."


Na ja! Minden nap 50 perc edzés, BOSS öltöny, szamurájkard.

2013. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

A kérdező írta hogy büdösek, meg az igénytelenségbe beletartozik a nem tisztálkodás is.

Nem egyáltalán nem az edzés meg a drága öltöny kell. Amelyik nő erre megy az már régen rossz, A szemilyéségre gondoltam.

2013. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Én sehol nem látom, hogy a kérdező azt írná, hogy büdösek. Nyilván ha büdösek, koszosak, retkesek, szutykosak, más a helyzet, akkor megértem. Csak én ilyet eddig sehol nem olvastam a kérdezőtől.
2013. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

" A szemilyéségre gondoltam."


Dó! Normális személyiséget évzizedekig is eltarthat kiépíteni...

2013. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%
Arról nem tehet senki sem,hogy agyonmosott ruhái vannak.Nem mindenki divatb.uzi.Lehet több pénze van,mint neked valaha lesz,csak éppen félrerak,spórol nagyobb dolgokra.Nem ékszereket vásárolgat és két naponta új ruhát,cipőt.
2013. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

"Nem érted?, nem tudod felfogni? hogy nekik nem tellik, és nem tudnak bemenni egy boltba vásárolni"


Nem, de net az van, az Audi ott áll az udvarba. Itt most nem a szegényekről van szó te okostojás, hanem akik megtehetnék, hogy adnak magukra, de mégsem teszik. Ez a rongy emberség és nem a szegénység csak te és a hőbörgő társaid write only módban működtök.

2013. máj. 7. 23:57
 39/40 anonim ***** válasza:
38 Ne rajtam töltsd ki a frusztrációdat, ember..Keress egy boxzsákot és azt püfföld.
2013. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Te meg a 49%-odra gyúrjál kicsit! Tudnád mit beszélsz édes istenem...
2013. máj. 8. 00:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!