Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy a rongyember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a rongyembereknek van barátnőjük nekem meg nincs?

Figyelt kérdés
Sokszor látok az utcán olyan férfiakat, akik igénytelenek, nem borotválkoznak, agyonmosott ruhákban mászkálnak kócos hajjal és mégis van barátnőjén. Én pedig aki adok magamra, ápolt a külsőm, normális, tiszta ruhákban mászkálok igényesen öltözködve, felékszerezve meg nincs barátnőm.
2013. máj. 7. 11:27
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ennyi hülye választ még nem pipáltam. Lesz normális is azért?
2013. máj. 7. 11:32
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

"Én pedig aki adok magamra, ápolt a külsőm, normális, tiszta ruhákban mászkálok igényesen öltözködve, felékszerezve meg nincs barátnőm."


Mert üres vagy, aki semmit nem lát-csak a külsőséget, de a mögöttes embert nem.

2013. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
hülye válaszok? érdekes de mind ugyanazt írják le csak más szavakkal :d gondolkozz ember...
2013. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Én vagyok az üres, mikor óránként hangzik el a nőktől, hogy a partner legyen igényes, humoros, férfias...
2013. máj. 7. 11:35
 15/40 anonim ***** válasza:
az összes eddigi válasz a kérdésedre adott őszinte, egyenes reakció. Ha olyan választ vársz, hogy te vagy az isten az ékszereiddel együtt, azért ne ide gyere, hanem fizess meg egy krvát, aki majd ezt szajkózza neked egy órán keresztül. Kajak őszinte lesz...
2013. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső :) Ahogy hozzáállsz, nem csoda, hogy nincs barátnőd.
2013. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
7%

Nem gondolom, hogy a kérdező lenézne másokat.

Én asszem értem, mit akar. Nekem is sokszor megfordult már a fejemben, hogy mit csinálok rosszul, ha annak a durván elhízott, igénytelen külsejű lánynak is van pasija, míg nekem meg senkim.

Ha mész az utcán, megdöbbentő, hogy nálad mennyivel igénytelenedd emberek is rátalálnak egymásra. Mondjuk én ilyenkor ráncolom a szemöldököm és néha, mikor egy nagyon durván kinéző páros jön velem szemben, elvigyorodok, hogy "na, ezek tényleg megérdemlik egymást a szaguk alapján". :D

2013. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Jó én nem járok diszkókba éjszakánként és nyilván itt jönnek össze az igénytelenebb férfiak normális nőkkel...
2013. máj. 7. 11:37
 19/40 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, az "ürességet" valószínűleg a belsőre vonatkozott..
2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

kérdező, te vagy nagyon b_uzisan öltözöl, amivel inkább elriasztod a nőket, vagy gusztustalanul lenézel másokat ami látszódik is rajtad, ezzel meg mégjobban riasztod őket...


keress magadnak felszínes-érdek nőket. azzal talán boldog leszel 10 percig.

2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!