Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha előkerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha előkerül a semmiből 5 év utána a régi szerelmed?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmről van szó: 5 éve van párja, de most újra találkozott azzal a fiúval, akibe szerelmes volt fiatal korában, és kiderült, hogy a fiúnak is tetszett. Most nagyon feldúlta őt ez az eset, mivel korábban nem volt semmi közöttük, és beteljesületlen több évig tartó szerelem volt. Engem kérdez, hogy mit tegyen, de bevallom, én nem nagyon tudok neki segíteni. Annyira romantikusnak találom, hogy most a fiú bevallotta neki, hogy tetszett neki akkor, sőt most sem közömbös számára a barátnőm, de ugyanakkor a mostani párját is sajnálom. Szerintetek? Bár, ha nem jöttek össze 6-7 éve, annak is oka volt, lehet nem is valók össze (osztálytársak volt 4 évig). Szóval most kicsit minden a feje tetejére állt nála, és elég tanácstalan.
2009. szept. 29. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

neketek vannak gondjaitok?és ezt mi oldjuk meg?nekünk is vannak elhiheted

azt csinál a barátnőd amit akar

úgyse én vagy majd más fogja megmondani

am ez annyira nem nagy probléma

válassza azt aki szeret ennyi

2009. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom megmondani mit kellene ilyen helyzeteben tenni. Biztos volt ok, hogy akkoriban nem jöttek össze. Ebben tanácsot nem igazán lehet adni. Válasszon belátása szerint.
2009. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!