Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már egyszer szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már egyszer szakítottak újra összejöhetnek? Főleg pasik véleményét várom.

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy a srác dobta a csajt mert nem működött a kapcsolat. Viszont tetszik neki a csaj. Esetleg pár hónap/év múlva újra összejöhetnek? Vagy az idő eltelével ennek csak csökken az esélye? Vagy akivel már egyszer járt 1 srác az már lezárt téma?(Tételezzük fel, hogy szex sem volt még köztük mert nem jutottak el addig a szintig - ha ez számít valamit).

Ha van vlkinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban örülnék ha megosztaná.

Előre is köszönöm!


2009. szept. 28. 22:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Azt hiszem félre értetted a helyzetet. Pont, hogy fordítva vannak a dolog nálam. En egy 17 éves csaj vok. Dobtak. Ok: a kommunikáció miatt...nem nyíltam meg eléggé. De már változtam...már nem vok ugyanaz a félénk csaj. Nekem ő még nagyon tetszik. Én arra vok kíváncsi h ha a srác szakít akkor még össze jöhet vlmi? Én már nem fogok közelíteni. Nem vok nyomulós tipus.

Nekem pl nincsenek fiú haverjaim...

De azért köszi a válaszokat. Sajnálom ami veled történt, de sztem csk rossz csajt fogtál ki, mert nem mindenki olyan.

2009. okt. 3. 20:54
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad futni azután aki dobott... igen összejöhettek, ha mindketten felnőttök, megtudjátok beszélni a régi problémákat, és megoldást találni rá. De! ez csak akkor érdemes, ha mindketten úgy látjátok, hogy van értelme újrakezdeni, teljesen tiszta lappal. De vigyázni kell... mert a régi sérelmek újra előjöhetnek és akkor robban a bomba újra. 17 évesen még előtted az élet, keress más pasit. Persze, nem lehetetlen, hogy összejöttök akár pár év múlva is... sok olyan ismerősöm van, akik szakítottak, és 2-3 év után (de van olyan hogy 10 év után), újra egymásra találtak, szóval előfordulhat:-) de ne kergess hiú ábrándokat. éld az életet, majd kiderül mi lesz. ne várj rá minden nap, ha szeretitek egymást úgyis összekerültök még az életben. a sors ugyebár:-)
2009. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem szaladok utánna, ahhoz túl nagy a büszkeségem...

Én pl nem hiszek a sorsban. Szerintem az életedet te magad alakítod nem vlmi felsőbb erő. Ha létezik is sors megtudod változtatni.

2009. okt. 5. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!