Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mi ez, szerelemből van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mi ez, szerelemből van velem vagy csak a szex miatt?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal. Ő volt nekem az első minden téren, ő vette el a szüzességemet. Egy párszor már szakítottunk egyéb okok miatt, de aztán mindig kibékültünk. Szeretem, és állítása szerint ő is engem. Viszont kb. 2hónapja olyan megszokottá vált az egész. Ridegebb lett, nem mondja magától hogy szeret, nem hív fel, csak akkor ha azt szeretné tudni hogy mikor megyek hozzá... Semmi aranyos hiányolós sms-t sem kapok. Régebben mindig is mondogatta hogy nagyon örül neki hogy ő vette el a szüzességemet és azóta sem feküdtem le mással (a szünetekben sem). Múltkor részegen azt mondta, lehet hogy csak ez a vonzó neki bennem, hogy idáig csak vele volt szex, senki mással nem. Meg azt is szokta mondani milyen jó vagyok az ágyban és nagyon jól sz.opok meg ilyenek... Ennek örülök, de ha csak azért van velem mert ő volt életemben az egyetlen és mert jó vagyok az ágyban... az már nemjó, ha csak ezekért van velem. Tudom meg kéne vele beszélni, meg is fogom, de lehetséges hogy csak emiatt a 2 okból van velem, de egyébként nem szerelmes? Köszi a válaszokat 21/L
2009. szept. 28. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nála az első szex után alakult ki a szerelem. Sokat mondogatta hogy szeret, szerelmes smsek, versek...
2009. szept. 28. 22:49
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

ááááúúúúú


Ez fájt még nekem is amit most gondoltam.


Most tudod mi jutott eszembe...

Hittan órán a pap mondta nekünk (9 éve votl ez)ha valakit azért szueretsz mert ilyen ceruzája van, akkro nem a személybe vagy szerelmes, hanem a ceruzájába.

Ha valakit azért szeretünk, mert olyancipőt visel, akkro nem a személybe vagyunk szerelmesek, hanem a cipőjébe és igy tovább...


Most az első szex után jött a szerelem..akkro mit mondjak...szerelmes lett beléd mert biztos nagyon meglepted őt, mert nagyon jól szexeltél..és akkro lehet h ezek szerint nem beléd lett szerlmes, hanem abba ahogy szexeltél és amilyenjól kielégiotetted Őt.

2009. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De akkor most mit csináljak??? Ezt írjátok le, mert nem tudom!!!
2009. szept. 29. 09:37
 14/16 anonim ***** válasza:
dobd ki...az ilyen faszit jól meg kellene csalni:P
2009. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem, te benne vagy a helyzetbe és ezért nem tudod most mit tegyél.


Kivőlállóként nekem könnyű megadni a választ.


2 lehetőség van..egyik a te károdra van, a másik meg a javadra.


1. Ami károdra lesz, hogy maradj vele, de tudni fogod, hogy ő sose szerelmes beléd, hanem azt szereti, hogy jól tudsz szexelni (bocs, de ezt nem nevezhetem szeretkezésnek, mert a szeretkezésnél érzelem kell legyen irántad a pasi részéről is ami itt nincs meg) de sose fog téged értékelni, csak egy dolgot...jó vagy az ágyban oszt ennyi. És te biztos nem ezt akarod ugye?


2. Ez a helyes út szerintem...

Muszáj szakits vele...még csak ne is probáld megváltoztatni mert úgyse fogod tudni és azonkivül se jó megváltoztatni más embert főleg ha erőlteted.


Szakits vele, szabad leszel és légy egyedül egy darabig, hogy mindezt fel tudd dolgozni és épülj fel.

Felépülésed után majd ha adódik egy rendes srác akinek nem a szex a lényeg, akkor járj vele.


Tehát ha magadnak akarsz jót (ilyen helyzetben mind a 2 út szenvedés) helyedben én szakitanék..és azt ajánlom én is neked, hogy szakits vele akkármilyen fájdalmas lesz..mert ha nem teszed meg akkor később még jobban fog fájni.

2009. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azóta mi történt?

Sikerült túllépned a pasin?

Sokat szenvedtél miatta?

2010. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!