Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mi ez, szerelemből van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mi ez, szerelemből van velem vagy csak a szex miatt?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal. Ő volt nekem az első minden téren, ő vette el a szüzességemet. Egy párszor már szakítottunk egyéb okok miatt, de aztán mindig kibékültünk. Szeretem, és állítása szerint ő is engem. Viszont kb. 2hónapja olyan megszokottá vált az egész. Ridegebb lett, nem mondja magától hogy szeret, nem hív fel, csak akkor ha azt szeretné tudni hogy mikor megyek hozzá... Semmi aranyos hiányolós sms-t sem kapok. Régebben mindig is mondogatta hogy nagyon örül neki hogy ő vette el a szüzességemet és azóta sem feküdtem le mással (a szünetekben sem). Múltkor részegen azt mondta, lehet hogy csak ez a vonzó neki bennem, hogy idáig csak vele volt szex, senki mással nem. Meg azt is szokta mondani milyen jó vagyok az ágyban és nagyon jól sz.opok meg ilyenek... Ennek örülök, de ha csak azért van velem mert ő volt életemben az egyetlen és mert jó vagyok az ágyban... az már nemjó, ha csak ezekért van velem. Tudom meg kéne vele beszélni, meg is fogom, de lehetséges hogy csak emiatt a 2 okból van velem, de egyébként nem szerelmes? Köszi a válaszokat 21/L
2009. szept. 28. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Hááth öszintén ez teljesen kihasznál...azaz kihasználja azt h mien jó vagy az ágyban stb.


Figyi...ha egy fiú ha szeretne téged akkor, nagyonodafigyelne hozzád...irna neked azt h hiányoztál és h jó veled...és h szeret meg beszélne hozzád...érdekelné h mi történik veled, hogy vagy és ha bánt akkormi bánt téged és ha boldog vagy akkor örvend veled együtt...és igy tovább...

És a felsoroltak küzül egy sincs benne...és ezek szerint nem az bizonyosódik, hogy szerető férfi volna, hanem az ellentéte.


És azt kell mondjam biztosra, hogy amit sejtesz az igaz....

büszke arra h elvette a szüzességed és h nem feküdtél le mással...és ezt többször mondja ls csak ezt mondja...jü vagy az ágyban, jól sz.opsz meg ilyenek....pffff ha csak ezeket mondja akkroméris csak szexre gondol..és amugyis amikor részeg az ember őszintébb...és azéé vagy jó mert csak veled szexelt..lehet h ő az ilyen tiszta lányokra megy, hogy azokat jól "bemocskolhassa" és ha most ilyen akkor eddig is az volt...

Azonkivül nem is hiv fel téged soha..semmi hogy hogy vagy meg ienek...csak az h mikorméssz hozzá át szexelni...pff


A legkisebb jele sincs meg (abból amit leirtál) hogy a fiú szeressen téged...

Mindenjel csak arra mutat, hogy neki szex kell.

Kérdezd meg ahaveraid meg hallagtozz ha van rá alkalmad amikro haverokkal beszél...és akkor meglátod hogy miket beszél. Hogy téged nem akar csak "dugni" vagy jó.

Ismerem a helyzetet..volt még olyan fiú aki ezt mondta nekem miközben ugyanazt a nőt bolonditotta a MSN n.

2009. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Előző voltam..és szerintem ehhez a problémához értek, mert előttem bátran hangoztatják ezt a fiúk előttem és mivel én is fiú vagyok, 24.
2009. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igaz kicsordult 1-2 könnycsepp miközben olvastam... nem tudom mit tegyek. Vagy szakítsak egyből?
2009. szept. 28. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ja és most olvastam az utsó mndatodból a kérdésed...és arra elfelejtettem azt is megerősiteni, hogy egy porszemnyi szerelem sincs benne irántad...legalábbis ahogy előadtad a barátod.
2009. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ajajj... :S :(((
2009. szept. 28. 22:35
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Szivesen.

Sajnálom, hogy elszomoritottalak..én ezt igy létom ls csak igy létommeg legkisebb gyanúját selátom hogy szerelmes legyen belé vagy ha "szeret" csak a szex miatt...


Most szakits vagy nem az tőled függ.

Ha elviseled azt hogy szexpartnernek kezel akkor maradhatsz vele...

De szerintem tenem vagy olyan aki ebbe belemenne,mésképp nem is irtad volna fel ezt a kérdést ide...

És sajnos az ilyen ember nem fog megváltozni sajnos...Én legalábbis nem hiszek..hacsak egy nagy csoda nem történik... És szeirntem bármennyire is féj muszéj szakitanod minnél hamarabb...mer tha továbbhúzod akkro csak jobban fog féjni ls még jobban és hosszabb ideig fogsz szenvedni.

És ha szakitasz addig találhatsz egy olyant akinek nem a szex a legfontosabb hanem Te.

2009. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És szerinted most mi tévő legyek?
2009. szept. 28. 22:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Értelek. Nem tudom... bonyololult ez az egész. Volt egy olyan időszak amikor nagyon szeretett, kimutatta, még jobban szeretett mint én őt. De akkor ez miért múlt el? Ajjjjj.....
2009. szept. 28. 22:39
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Én helyedbe szakitanék..de nem muszáj h összevesszetek...csendbenis lehet szakitani..

És ezután minden fájdalmat értékelnék és azt feldolgoznám, hogy ez is egy rossz tapasztalat de abból sokat tanultam..annyit, hogy legközelebb ezeket észre tudjam venni...

És tudod ha felépülsz egy szenvedés után akkro nem cska jobbá tezs hanem bölcsebbé is ha ezt kihasználod.

A kagylóból is úgy lesz a gyöngy, hogy előtte nagyon szenved.

2009. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

hmm ha annyira szeretett akkro nem tudom hogy mitől múlhatott el...

de Egy emebrt nem lehet csak úgy egyik napról a másikra nem szeretni...

anyudat vagy apudat ha szereted azt még minidg szetreted nem múlik el csak úgy a semmiből...

és igy van a párkapcsolatnban is..szerelemmondjuk hogy elmúlik de a szeretet nem kéne...

vagy hmmm vajon testileg szeretett akkor is és nagy votl a vágya?

Mondta ezt szüzessége utánis vagy csak egy rövidebb ideig?

2009. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!