Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet észrevenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észrevenni ha megcsal a párunk, illetve hogy 5hónapja csak a szex vagy tényleg szerelemből van velem?

Figyelt kérdés
5hónapja kapcsolatban élek.Csak azt szeretném megtudni,hogy ha már ennyi ideje velem van,akkor ugye nem csak a szex miatt van velem? Hogy lehet rájönni ha csak a szex miatt kellenék neki? Szexuális téren,elég sok mindent kipróbáltunk,itt csak a pózokra értem,és a popó szexre,nem kell vad dolgokra gondolni:) szóval ha nem felelnék meg neki az ágyban,akkor nem lenne velem,vagy csak azért van velem mert....én már lehet hogy csak képzelődöm?!
2008. okt. 12. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod, hogy szeret e. mi ezt nem tudjuk eldönteni. Neked kell érezned, hogyan viszonyul hozzád. Mondja e hogy szeret, megölel e, abból is lehet látni ahogy rádnéz. Meg ahogy viszonyul hozzád. De ha nem lennél jó az ágyban nem hiszem, hogy veled lenne. De hogy csak a szex miatt van e melletted azt mi nem tudhatjuk.
2008. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abból jöhetsz rá pédául hogy csak a sex kell neki, hogy akármikor találkoztok csak a sexen van a lényeg, nem csináltok semmi mást, és ha fel hozod a témat hogy egyik este mozizni menyjetek akkor ő nem akar vagy hasonló. Azt hogy megcsale, hát ellenőrizd, telefonja, mikor hol van, esetleg hívogasd többször mint eddig, tedd féltékennyé nézd meg hogy hogy reagál.

Sok sikert

2008. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen válaszokat.Hát már megpróbáltam féltékennyé tenni,de többet nem próbálkozom,mert nagyon féltékeny rám.Még csak sms-be irta hogy szeret,meg amikor rákérdeztem mondta hogy igen,de még nem mondta ki teljesen.köszi a válaszokat,azt hiszem megnyugodhatok:)
2008. okt. 13. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!