Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megkülömböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülömböztetni ha csak a szex miatt van a másikkal, vagy szerelemböl?

Figyelt kérdés
3hónapja párkapcsolatban élek.Huszon évesek vagyunk.De miből lehet észrevenni,ha csak a szex miatt van a másikkal? Meg a párom azt mondja hogy ő majd 10év múlva akar házasodni.De én 1-2 év mulva szeretnék.Miért mond ilyen sokat? Ő azt mondta hogy nem akarja elkapkodni.Ha 3hónapja velem akkor csak azért mert szeret,Nem?
2008. aug. 24. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja h "tipikus pasi". Nem ért még be a feje lágya...:S Ha csak a sex kellene neki akkor nem lenne veled 3 hónapja! Ez meg h majd 10 év múlva akar házasodni.. hülyeség. Még most nem érzi úgy 3 hónap után h ezt akarja, szerintem naon hamar hoztad fel neki (ha felhoztad a dolgot) és "megilyedt" :D
2008. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Három hónap még nem túl hosszú idő, a párod valószínűleg igazat mond, amikor azt mondja, nem akarja elkapkodni a dolgokat. A férfiak kevés kivételtől eltekintve nagyon félnek az elköteleződéstől, azt pedig kimondottan utálják, ha egy lány már pár hónap után az esküvővel traktálja őket. Szerintem meg kellene találnotok a kompromisszumos megoldást: igyekezzetek úgy megegyezni, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Szerintem nem érdemes úgy odaállítani elé, hogy "márpedig én két éve belül férjhez akarok menni!" Ezzel csak elijeszted. Adj neki időt!
2008. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze mindenképp időre van szüksége neki is és nekem is.csak ez megijesztett a "10év mulva". kösz a válaszokat.az meg megnyugtató volt hogy nem csak a szex miatt van velem 3 hónapja:)
2008. aug. 24. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fekszel le vele egy ideig, kiderül.
2008. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ha nem fekszel le vele egy ideig, kiderül."


azért a szexmegvonás veszélyes játék. persze egy kapcsolat nem csak a szexre épül, de nagyon fontos eleme. ha látszólag minden indok nélkül (tehát nem veszekedtetek, nem jött meg, ilyesmi) megvonod tőle hosszabb időre, akkor a pasi joggal fog arra gondolni, hogy valami gond van kettőtök között. rákérdez, mi a baj, te meg azt mégsem mondhatod neki, hogy próbaképp egy ideig nem dugunk, egyrészt, mert akkor a próbának lőttek, másrészt meg mert hülyének fog nézni. szóval ha rákérdez, vagy nem mondasz semmit, vagy valamit bekamuzol, amit úgyis maximum ideig-óráig hisz el, hisz látja, hogy a gond nem múlt el, és te továbbra is titkolsz valamit.


szóval, még ha nem is a szex miatt volt veled, végül önbeteljesitő jóslattá válik, hogy elhagy, és pont a szex miatt.

2008. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hanem ha pl. valaki nem fekszik le a másikkal kapásból vagy pár hét után, hanem várni kell rá mondjuk 3-4-5 hónapot (megjegyzem, ez minimális idő), akkor már a kapcsolat elején kiderül.
2008. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a szex már rég megtörtént köztünk,még az elején....:S
2008. aug. 25. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:

nem tudom miért azonosítják egyesek a házassággal a szeretetet?

anélkül nem szerethet? miért baj, ha csak együtt éltek? ha a 3. gyerek után vesz feleségül az miért ciki???

ismerek egy idős párt, aki 30év után házasodott össze, úgy hogy már volt 2 felnőtt gyerekük.

majd az idő igazolja, h mit érez.


ha szeret, de egyáltalán nem akar feleségül venni, akkor elhagyod???

engem nem érdekel a papír. ha akar anélkül is velem marad, ha menni akar, akkor amúgyis megy....

ezen kérlek gondolkodj el...


nő vagyok, és mégsem erőszakoskodok a páromnál, pedig már elmúltunk 20évesek, és több mint 2éve együtt vagyunk.

2008. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudom az uccsó válaszadó miért ilyen ellenséges. én még nem mondtam a páromnak hogy márpedig férjhez megyek.csak 1x fel jött véletlen.és ennyi.
2008. aug. 25. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor meg miért kell így túldramatizálni?

3hónap még nem számít olyan komoly kapcsolatnak. egyébként meg te érzed, hogy szeret-e vagy sem...

2008. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!