Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolatok. Tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolatok. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problemam ott kezdődik,h elkezdtem ismerkedni egy nálam 10evvel idosebb ferfival. Megbeszéltük,h elöbb megismerjük egymast,aztan eldöntsük mi legyen. Több,mint egy honap mulva eszrevettem,h vmi nem ok. Kiszedtem belole,h majdnem 1eve nem kepes a szexualis egyuttletre,es meg gyermeke sem biztos,h lehet. Kegyetlennek erzem magam,h ezutan gondolkodoba estem,mi is legyen tovabb. De viszont jol erzem magam vele. Mit tennétek? A masik dolog,h a munkahelyemen az egyik kis fönök,aki 20evvel idösebb elmondta,h vonzódik hozzám. De a munkat es a maganeletet nem akarja összekeverno. Ami termeszetes! Valami borzaszto modon vonzodom hozzá,es nem tudom az okat. Volt valaki hasonlo helyzetben? 24/L
2013. máj. 4. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Namármost: egyszerre két idősebb pasihoz vonzódsz. Egyrészt apakomplexusod van, ami alapvetően nem baj. Másrészt az első pasit engedd el: ha máshoz vonzódsz, nem érdekel igazán.

A másikat is hagyd békén, mert a munkát és a magánéletet nem keverjük össze, épp ahogy írtad.

2013. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek apakomplexusban,de tenyleg! Soha nem kerestem pasit,ez csupan a veletlen müve. 2evig volt olyan idős párom,mint én. A fönök pedig lehet épp a helyzet miatt vonz ugy. De amott meg naponta felhiv,beszélgetünk.. Na mindegy. A masik pasival probalok beszelni ma,h mi az amit mégnem mondott el esetleg,csak nem tudom hogyan is kezdjek bele?! Tenyleg rosszul erzem magam, h a betegsege miatt ez a helyzet alakult ki.
2013. máj. 4. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs az apakomplexussal semmi baj, nekem is van, pedig nyolc évig volt velem egyidős párom. A főnök-beosztott viszony erre persze rátesz egy lapáttal. De ezt tudni kell kezelni.


A másik pasi esetében meg érthető, hogy ez zavar. Valószínűleg ő is meg fogja érteni, ha elmondod neki.

2013. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!